Wpis z mikrobloga

@Alvarez17: Ty musisz #!$%@?ć od świtu, żeby pokazać, że jesteś prawdziwym mężczyzną, choć i tak zawsze będziesz w hierarchii niżej od dynamiczniaków z zawodem syn. A kobiety typowe haj lajf. Gówno kierunek na studiach na które poszły, bo nie mają pomysłu na siebie, a przynajmniej rodzice jeszcze będą utrzymywać. Żeby jeszcze czegoś się na nich nauczyły, ale w większości przypadków to jest tylko chlanie, ćpanie i znowu chlanie. Ilu znam studentów?
@mrsopelek nooo kiedyś też tak miałem jak z sąsiadem wypadły nam równocześnie popołudniówki w pracy to zamiast przyjść do domu to szliśmy do niego - kebs, wóda i nieżadko robiła się godzina 5-6 a ja mijałem się z dziewczyną która szła do pracy a ja spać ????
@mrsopelek przecież studia są głównie od imprezowania i nawiązywania znajomosci na przyszłość zawodowa. Potem chcesz zmienić prace idziesz na rozmowę a ty koleżanka z roku której trzymałas włosy w kiblu. Imprezowanie potrzebne tez jest żeby się wyluzować przed sesja i nie rzucić tego w pisdu bo taki ogrom nauki. Ale co ja tam wiem.
@yhbgrobdoivbvwamsv nie tylko w Polsce. Jasne, są jednostki wybitne które przede wszystkim chcą pogłębiać swoją wiedzę skończyć studia z wyróżnieniem i nie interesuje ich zabawa, ale zdecydowana większość lubi się bawić. Mimo wszystko imprezowicze z mgr radzą sobie lepiej na rynku pracy bo maja wyższe wykształcenie i nikt ich nie poniża.
zawsze prawie mają wyje bane ego


@Alvarez17: na czym opierasz swoje przekonania? Bo ja widzę, że bardzo duża część ma masę kompleksów i czuje się bezwartościowa, a są normalnymi osobami. Tak, rzadziej są samotne, bierze sięto ze #!$%@? wychowywania mężczyzn, na szczęście zaczyna być modne żeby mężczyźni też zwierzali się sobie nawzajem i pomagali