Wpis z mikrobloga

@Pantokrator: W sensie, twój komentarz. Nie mam nic do Ukrainy ale mentalność tej dziewczyny "umawiam się tylko z tymi co wpłacili na wojnę" jest trochę idiotyczna, tak samo jak twoje stwierdzenie, że "co w tym złego", sugerujące, że tylko wpłacających na wojnę obchodzi los wojny na Ukrainie a jak nie wspierasz to jesteś konfederatą/prawak.
@CeasingDig40K #!$%@? wykopki, najpierw wielkie narzekanie na ucieczke Juleczek na zachód za kutangom i balangom, a jak sie trafi przypadek w którym może coś z tego ciekawego wyjść to plujecie tak samo xD gdyby wszystkie anastazyjki i inne swietłany tak robiły to spermiarze by podwoili budżet ministerstwa obrony narodowej ukrów xD
Jak ktoś tego nie robi i nie chce robić - to kobita ma rację, że na randkę z nim nie pójdzie, bo od słuchania antyukraińskiego #!$%@? typowego k0nfederaty/prawaka można dostać raka.


@Pantokrator: skoro nie wpłacasz pieniędzy #!$%@? wie gdzie jesteś antyukraiński i konfederata no no no nieźle XD
@CeasingDig40K: Nie, nie jest idiotyczna. Na wstępie eliminuje wszelkich fajnokremlaków i upośledzeńców z konfy itp. tworów, wszelkich naziolków i patriotów z 70IQ.

I nie ma w tym nic idiotycznego. Może ma znajomych, którzy walczą/pomagają na froncie i chce im przy okazji pomóc.
To nie jest kasa "na wojnę", tylko na ochronę istnienia narodu. Bo jak Ukraińcy przestaną walczyć - Ukrainy nie będzie. Jak m0skale przestaną walczyć - wojna się skończy.
@Pantokrator: Ale dlaczego ciągle zakładasz, że ci co nie wpłacają to "fajnokremlaki i upośledzeni z konfy itp. tworów, wszelkich naziolki i patrioci z 70IQ"? Rozumiem, że skoro ja nie wpłaciłem to jestem ruska onuca czy co?

Jeżeli ona chce żeby ktoś wspierał to niech to normalnie napisze a nie stawia jakieś dziwne ultimatum. Dla mnie jest to mega idiotyczne.