Wpis z mikrobloga

Klitka zwana apartamentem - 18 m2 za 120 000 w Poznaniu (lokal użytkowy - niby w trakcie przekształcania na mieszkanie - ale czy da się 18m2 przekształcić na mieszkanie?) to co najmniej średnia inwestycja?

Da sie to potem wynająć? Wiem, że ceny nadmuchane, ale moim zdaniem raczej nie spadną. A nie mam lepszego pomysłu na inwestycję?

#poznan #nieruchomosci
7160 - Klitka  zwana apartamentem - 18 m2  za 120 000 w Poznaniu (lokal użytkowy - ni...

źródło: pozn

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zależy od lokalizacji, jak blisko rynku albo targów, to spoko na booking, ale jak jakieś odległe tereny to nie podpowiem :/
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
Czyli chcesz na tym zarobić?


@odysjestem: Wystarczy, że nie stracę. Strzelam, że z 1100 zł za wynajem w Poznaniu się da wziąc. 900 zł na czysto wyjdzie - po 12 latach inwestycja się zwraca i zaczynam zarabiać.

Położę na lokacie - po 12 latach jestem 50% do tyłu (na skutek inflacji i oprocentowania niższego niż inflacja).
  • Odpowiedz
@7160: ale gowno, ja bym nie miał godności komuś tego wynająć XD, no i te 900 też średnio mi się widzi, bo dochodzą jeszcze koszty remontow/agd, i jakieś niespodzianki typu lokator co niezbyt chce płacić.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@rychupeja: Gdybym miał lepszą opcję na inwestycję to bym w mieszkania się nie pchał, bo i podatek katastralny zaraz dojebią.
  • Odpowiedz