Wpis z mikrobloga

@pogop: gdyby zaczął masaż od pleców, standardowy masaż, kobitka się rozpływa, później przeszedł do masażu stóp i posuwał się bardzo powoli do góry , delikatnie masując, z czasem dodając jakieś pocałunki i skończył na zadniej części wybranki już tylko delikatnie dotykając palcami + usta. Nogi powinna instynktownie sama rozłożyć :D - tutaj możesz dalej kontynuować masaż ręką, ustami, czymkolwiek chcesz - no nie sądzę, że jakakolwiek pójdzie spać :D
@Khaleesi:

gdyby zaczął masaż od pleców, standardowy masaż, kobitka się rozpływa, później przeszedł do masażu stóp i posuwał się bardzo powoli do góry , delikatnie masując, z czasem dodając jakieś pocałunki i skończył na zadniej części wybranki już tylko delikatnie dotykając palcami + usta. Nogi powinna instynktownie sama rozłożyć :D - tutaj możesz dalej kontynuować masaż ręką, ustami, czymkolwiek chcesz - no nie sądzę, że jakakolwiek pójdzie spać :D
Pobierz Cymes - @Khaleesi: 


 gdyby zaczął masaż od pleców, standardowy masaż, kobitka się r...
źródło: comment_1qgqHbgha1y77s3qIGtUDM3udzLqmJ5M.jpg
@Cymes: no mi to się wydaje oczywiste:-D dlaczego facet sam na to nie wpadł? Najpierw zaspokajasz jej potrzebe i ochotę na masaż, a później rozgrzewasz do momentu, w którym sama się na Ciebie rzuci i będzie blagala o wiecej:-D
@Khaleesi: o masażu to ja wiem. Tylko z tym rozgrzewaniem bym nie wpadł.

BTW "a później rozgrzewasz do momentu, w którym" to brzmi jak fragment przepisu kulinarnego "ugniatasz ciasto aż osiągnie właściwą konsystencję" xD

no mi to się wydaje oczywiste:-D dlaczego facet sam na to nie wpadł?


Jak nie rozmawialiście na ten temat ani mu nie sugerowałaś nic to jak miał wpaść:)
@Cymes: mój wpadł na coś takiego:-) nie wszystko trzeba mówić wprost - troszkę inwencji twórczej, kobiety tez lubią być zaskakiwane w ten... Seksowy sposob:-D