Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #zwiazki #samotnosc

Mało osób udziela się na tagu przygryw po 30, ale możliwe, że mało tu takich forumowiczów. W sumie to dobrze, bo lepiej, żeby nie było wielu takich przegrywów. Wielu młodych chłopaków, którzy udzielają się tutaj, mających jeszcze dwadzieścia parę lat, zdoła wyjść z przegrywu. Ja w lutym skończę 35 lat. Świata już nie podbiję. Pomimo starań, finansowo raczej dużego sukcesu nie zdołam odnieść, rodziny na pewno nie założę. I to jest na swój sposób niezwykłe, bo jeszcze pięć lat temu, na samą myśli, że tak może wyglądać moje życie, wpadłbym w czarną rozpacz. Ale przetrawiłem to, oswoiłem się i teraz na myśl o tym co mnie czeka, co najwyżej westchnę, wzruszę ramionami i żyję dalej. Przestałem się przejmować. To nie jest tak, że samotność mi nie ciąży. Bywają chwile, że jest ciężko. Ale już się do tego przyzwyczaiłem. Bo innej opcji nie ma.

Nie traktujecie tego co napisałem jako sugestię. To tylko przestawienie tego co sam czuję. Wielu z Was, zwłaszcza młodszych może mieć inne odczucia. I to dobrze. Tak jak i ja w pewnych aspektach się nie poddałem (głównie mam na myśli kwestie zawodowe) tak i Wy się nie poddawajcie w sprawach, które są dla Was ważne, na przykład tych dotyczących życia towarzyskiego.

Napisałbym jeszcze parę rzeczy, ale z doświadczenia wiem, że mało kto ma ochotę na czytanie takich długich postów. ;)
Pobierz Kopytnik_1 - #przegryw #przegrywpo30tce #zwiazki #samotnosc

Mało osób udziela się na...
źródło: yes-very-sad-anyway-1
  • 9
@Kopytnik_1: Dobrze, ze zaakceptowałeś, że możesz być sam. Warto się z tym pogodzić i iść naprzód, bo jest wiele rzeczy które możesz zrobić dla siebie. Wiele osób za bardzo uzależnia szczęście w życiu od tego czy będzie w kimś w związku. Gdyby tak było to każdy żonaty facet byłby szczęśliwy, a tak nie jest i bardzo często są później równie samotni w związku co samotni faceci i to pod względem emocjonalnym
@Joa024: @Kopytnik_1 w sumie to ja znam taki przypadek. Somsiad stary kawaler poznał kobietę i teraz dzieciaki mu latają po osiedlu. On sam chadem nie jest, co więcej wszyscy tagowicze widząc go napisaliby it’s over, a blackpillowcy mieliby pożywkę przez długie tygodnie dla swoich teorii. Co prawda jego kobita też nie jest top of the top, ale zadbana i chuda. Prawdą też jest że na takiego jednego przypada że 3-4 kawalerów