Wpis z mikrobloga

K0biety bronią samotne matki mówiąc, że często człowiek nie wie jak osoba, z którą jest w związku, zmieni się w 5-10 lat. I mają rację.

Tylko dziwnym trafem WIĘKSZOŚĆ samotnych matek jest samotna już w ciąży albo gdy dziecko ma mniej niż 3 latka…

Tego, że ktoś się zmieni w kilka lat nie da się przewidzieć, ale skąd one mogą to wiedzieć, skoro rzadko kiedy są w związku więcej niż rok – o ile nie mają kaszojada typu pamiątka po imprezie, weekendowym wypadzie na kluby czy wakacjach w „ciepłych krajach”.

A czepiam się bo samotne matki to rak każdego społeczeństwa, nie dość że niszczą rodzinę jako podstawową jednostkę to bardzo obciążają system opieki społecznej...

#p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow #tinder #madki #blackpill #heheszki
PakaBaka - K0biety bronią samotne matki mówiąc, że często człowiek nie wie jak osoba,...

źródło: 2023_02_12_807198_b1565a

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Jak dla mnie rozwiązaniem jest to, żeby kobiety czuly odpowiedzialność za swoje decyzje. A nie ze państwo pomoże, cucek pomoże, jakoś to będzie. Wielka niezależna matka polka co gdyby nie zasilek to by jej dzieciak umarł z głodu. Wstyd.
  • Odpowiedz
nie wie jak osoba, z którą jest w związku, zmieni się w 5-10 lat. I mają rację.


@PakaBaka: gówno prawda. W większości przypadków nie mają i przeważająca większość ludzi daje ci do zrozumienia bardzo szybko kim jest naprawdę, ZWŁASZCZA w intymnych, poważnych związkach. Tylko ludzie nie chcą słuchać, udają, że nie widzą (żeby nie było - faceci tak samo, jest seks i spermiarz świata poza swoją panią nie widzi). Bardzo często
  • Odpowiedz
@typowyWykopekMizogin: Gdzie napisałam, że jestem inna niż wszystkie? Ocenie swojej poddajecie te najładniejsze laski najmłodszego pokolenia, które już się bez ojców wychowywały i faktycznie są rozwiązłe. Nie ma to znaczenia, czy zaciążysz przypadkiem czy z facetem którego znasz x lat. Obaj będą tak samo #!$%@? w 8/10 przypadków i wy o tym wiecie, bo wiecie jak się zachowują wasi ojcowie. Proponuję przerwać cykl. Jakby ci jakaś przegrywka dała, to sam byś
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: ja nie wiem komu wy musicie dawać dupy, że chłop od razu #!$%@?... Znam 4 przypadki, gdzie patus/chlejus/narkus wpadli i uwaga uwaga, baby nie zostawili. Te chłopy nie reprezentowały sobą nic, typowe najebusy, co co weekend walą w zgona, a na tygodniu walą wiadra. Ruchali co popadło a i tak nie zostawili bab samych. Więc mnie zastanawia, komu te baby muszą dawać dupy że te chłopy #!$%@?ą. Jak można się
  • Odpowiedz
@localoca: gdyby można było prawnie zostawić dziecko bez opieki i iść do pracy to by zarabiała i miała za co wykarmić. Wstyd to żeby faceci uciekali przed odpowiedzialnością bo kobieta przynajmniej zostanie z tym dzieckiem a facet przeważnie spiertala xD to faceci tworzą samotne matki
  • Odpowiedz
a jakie masz rozwiązanie na ten problem? Dziecko przynajmniej jest z matką a nie tuła się po domach dziecka. Zabierając zapomogi skazujesz te dzieci na życie w biedzie. No chyba że chcesz wysterylizować kobiety.


@AlienFromWenus: problem polega na tym, że zjawisko samotnych matek jest powodowane właśnie m.in. przez zapomogi.
w dodatku to jest dziedziczne, samotne matki tworzą kolejne samotne matki i nieodpowiedzialnych ojców. przykładów jest multum.
  • Odpowiedz
- po ok. 1 roku wspólnego życia z bombelkiem związek zaczyna się psuć i dalej rozwód,

- i na koniec zawsze, ale to kurfa zawsze winny jest facet bo okazał się niedojrzały i inny niż na początku związku,


@malkontent: wiesz kiedy to co napisałeś nie występuje? Jak jest podpisana intercyza, ciekawe
  • Odpowiedz
Jak taki człowiek ma się nauczyć czym jest miłość?


@AlienFromWenus: miłość nie istnieje. Mówili to w bajkach dzieciom i powielanie są te schematy w dorosłym zyciu. W związkach jest pragmatyzm, wygoda, pieniądze
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: nie rucham śmieci. Seks z przypadkowymi osobami uważam za brak odpowiedzialności. Zwalanie winy na mężczyznę za to że laska dała dupy na imprezie w kiblu bez gumy jest kuriozalne. Jasne że nie wszystkie samotne mamy są winne temu że ojca nie ma, bo są wdowy albo rzeczywiście po wielu latach facet je zostawił. To co widzę natomiast to większość to zwykłe puszczalskie dziwki co idą do łóżka na pierwszej randce.
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: no to tak jak pisałem, znam 4 patusów, dla których dziecko to było najgorsze co może być, a jakoś nie #!$%@?, mimo iż była to wpadka. Więc nie potrafię sobie wyobrazić komu baby dają dupy, że potem chłopy uciekają.
  • Odpowiedz
@lukiboss powiedz mi, jak jest lepiej - jak facet odejdzie, czy siedzi jej na glowie jeszcze chla i jej ubliza? O czym ty mowisz? Myslisz ze za siedzenie na kanapie z browarem caly dzien jakies specjalne łaski na nie spływają?
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: no to chyba nie wiesz o czym mówisz, bo te chłopy się ogarnęły, nie mówię że są idealni, ale zdali sobie sprawę że jakoś te dziecko trzeba utrzymać. Zdarza im się #!$%@?ć, ale nie robią patologii w domu.
  • Odpowiedz