Wpis z mikrobloga

Dlaczego samotni mężczyźni nie wychodzą z domu?

pracuję zdalnie więc mało kogo spotykam na codzień, ale jeżdzę kilkanaście razy w roku na różne wyjazdy (sportowo/krajobrazowe/chillowe/krajowe/zagraniczne/dłuższe/weekendowe) i jeśli jest tam facet to tylko dlatego bo go jego dziewczyna zaciągnęła (a oczywiście lasek singielek jest od zayebania)

Co jest z wami panowie?

#pytanie #pytaniedoeksperta #niebieskiepaski #pytaniedoniebieskichpaskow #zwiazki #tinder
  • 10
  • Odpowiedz
@hermie-crab: to moi samotni koledzy również jeżdżą na żagle, kajaki, piesze wycieczki w góry i wyjazdy kolarskie, ale to wszystko sami sobie organizują. Po co płacić pośrednikowi?
Albo sami obierają cel, albo spikną się w kilku i razem startują.
  • Odpowiedz
  • 1
@KazimierzWielki: nie płacisz tylko za pośrednictwo ale za całą oprawę, program, takie wyjazdy są są "fun".
To nie jest tak, że wchodzisz do jakiegoś hotelu jak z obcymi ludzmi i każdy sobie idzie w swoją stronę, lub jakbyś jechał z 2 kumplami i wieczorem możecie co najwyżej wyjść na piwo lub szukać clubu.
(no chyba że masz kupę znajomych i oni mają kupę znajomych i jesteście wszyscy w stanie się dogadać
  • Odpowiedz
@hermie-crab: zorganizowane wycieczki to gowno, wole sobie sam cos ogarnac. I wychodze, na spacery, zakupy, od czasu do czasu do knajpy cos zjesc czy jak mam jakas potrzebe. W domu mam znacznie wiecej ciekawych aktywnosci + prace. Taki tryb zycia mi pasuje
  • Odpowiedz
@hermie-crab: w końcu ktoś to głośnie powiedział, jeżeli nie są to wydarzenia/projekty typowo męskie (typu IT, finanse) to fajnych ambitnych dziewczyn jest od #!$%@?. Faceci wolą udzielać się w necie, a dziewczyny na żywo, także wychodźcie z domu piwniczaki
  • Odpowiedz