Wpis z mikrobloga

@MercedesBenizPolska zgadzam się, ostatnio jak dostałem mandat za jazdę 55 na ograniczeniu do 40 to jak policjantka powiedziała mi 100zl i 1 pkt karny i znika po roku to spojrzałem i powiedziałem „ale to dla mnie żadna kara, Pani pisze ten mandat”

Mandaty są za niskie i powinny być zależne od zarobków. Kompletnie tego nie odczułem bo zarabiam bardzo dużo. To był mój pierwszy mandat od 12 lat jak mam prawko. Rzeczywiście
@trololo55 jeden rabin powie ze na autostradzie w jego aucie bezpiecznie jest 200km/h a drugi ze 90km/h ktoś po cos ustala reguły gry
To jest gra Ty jeździsz a oni próbują Cię złapać. No i w tym przypadku mnie złapali. W dupie mam te 100zł bo to dla mnie jak na waciki było.
jeden rabin powie ze na autostradzie w jego aucie bezpiecznie jest 200km/h a drugi ze 90km/h ktoś po cos ustala reguły gry


@Luigi93: Dlatego zapytałem, czy było niebezpiecznie. Gra jest taka, że się goli i tresuje frajera, a 100 za nic to w sumie sporo.
skoro nie było to niebezpieczne to czemu chciałbyś dostać karę za coś za co nie powinieneś? Jakimś kukoldem jesteś czy coś?


@trololo55: bo stać go na to żeby zapłacić 100 zł i mieć #!$%@?? ja też bym wziął to 100 zł i tyle. jakby(m) odmówił to byłaby sprawa w sądzie a to stracony czas który wycenia się na więcej niz na 100 zł i 1 pkt karny
@Luigi93
Mandaty są za niskie i powinny być zależne od zarobków.


@Luigi93: a limity zależne od klasy samochodu? W końcu przekroczenie o 15 jest bardziej niebezpieczne w tico niż w jakimś nowym mercu ( ͡° ͡°)