Wpis z mikrobloga

@Amantadyna: Ty z urzędu skarbowego że pytasz :-) ? Nie wiem, z reklam raczej pato nie żyją. Pewnie dostają kasę od sponsorów tej pato ;-) Albo bogaci rodzice
skad on ma tyle kasy?


@Amantadyna: jak zrobisz jednego 5 godzinnego srogiego patolive'a na którego wejdzie kilkadziesiąt tysięcy koneserów patostreamów i każdy wrzuci ci 20-50 a nawet ponad 100 zł w donejcie to się uzbiera gruba sumka, taka że niejeden #programista30k zastanowiłby się dlaczego marnuje swój czas za mityczne 30k miesięcznie podczas gdy taki kawiaq 30k to przytuli w 2 godziny xD
@NaczelnyWoody: nom, też tak myślę że głównie donejty od koneserów takiego contentu. A co do programisty, niestety nim jestem i tak łatwo jak z pato to nie ma tutaj
@Amantadyna: to nie wiem tez nie robil bym z niego jakiegos bogacza poleciec za granice w dzisiejszych czasach to nie jest jakis wyczyn samolotow wiecej lata nad glowa niz autobusow u cb w miescie kwestia czasu i go zawina , jeszcze debil ulatwia sprawe bo sie nagrywa
oj nie sądzę żeby go tyle ludzi ogladal i na dodatek jeszcze tak donejtowalo


@Amantadyna: on już wcześniej był promowany przez Konopskiego, a teraz wykop całkowicie typa wypromował xD
Patostreamy to specyficzna branża - nie ważne jaki pijar robisz danej postaci, czy zły czy dobry zawsze przyciągnie uwagę koneserów patostreamów i dymów - ludzi, którzy po prostu lubią takie rzeczy oglądać, kariera Kawiaqa dopiero się zaczęła xD gość jak teraz zacznie
jak zrobisz jednego 5 godzinnego srogiego patolive'a na którego wejdzie kilkadziesiąt tysięcy koneserów patostreamów i każdy wrzuci ci 20-50 a nawet ponad 100 zł w donejcie to się uzbiera gruba sumka, taka że niejeden #programista30k zastanowiłby się dlaczego marnuje swój czas za mityczne 30k miesięcznie podczas gdy taki kawiaq 30k to przytuli w 2 godziny xD


@NaczelnyWoody: Każdy kto wpłacił mu chociażby 1 grosz jest takim samym niedołężnym cwelem jak on