Wpis z mikrobloga

@Mateusz_Kopytoborski: zajebiste combo. Chrześcijanin, lubieżny, piszę do babki, która napisała w komentarzu "good game" – popularnym zwrotem grzecznosciowym wśród entuzjastów gier wideo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą co mają kurde w głowach ludzie, którzy takie coś o----------ą? Nawet wiek I nieobycie z technologią tego nie tlumaczy. Potrafił znaleźć to zdjęcie na fb. Postanowił posmermic w formie pisanej. I ani przez chwilę nie zastanowił się, kto
  • Odpowiedz
mi się wydaje że oni myślą że to idzie jako priv do nadawcy.


@Fenix255: ale to też ich nie tlumaczy. Tak jak pisałem, widzą np. w komentarzach pod jakims zdjęciami konwersacje między ludzmi. Znajomymi i nieznajomymi. I nie potrafi taki leb połączyć faktow, że jak napisze taką "wiadomosc", to może... moze... ktos oprócz docelowego odbiorcy zobaczy ten komentarz tak jak on widzi komentarze innych ludzi pod konkretnym zdjęciem, wszystkie ewidentnie
  • Odpowiedz
@Returned: Ty piszesz o opinii innych ludzi, w którą można mieć po prostu wylane, ale czy takie łebki nie pomyślą czasem pp prostu, że to się nie ziści? Że randomowa babka z internetu nie pokaże mu dla jego funu sutków? Że ona nie istnieje bo to spam konto? Że ona by miała po prostu w niego w------e? Czy on myślał, że ją ten tekst podnieci i zaraz do niego przyjedzie
  • Odpowiedz
@Smietankowa_Przygoda: nie pisałem tylko o opinii. O tych rzeczach, o których Ty wspominasz tez myslalem. Niemniej jednak jeśli ktoś podaję się za chrześcijanina, aspiruje do bycia adminem jakiejś grupki dla madek konserwatywek itd., to raczej opinią się przejmuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) a przynajmniej powinien xd
  • Odpowiedz