Wpis z mikrobloga

Z okazji pierwszego śniegu podpinam się pod @PanMaglev również wysyłam Mikołaja do jednej osoby z komentarzy:

Napisz list do Mikołaja, opisz co marzy Ci się znaleźć pod choinką w tym roku - najlepiej od razu z linkiem do konkretnego przedmiotu w sklepie internetowym.

W rozdajo biorą udział tylko osoby komentujące ten post - zielonki odpadają :)
Czekam na Wasze komentarze do piątku 00:00 24ego.

#rozdajo #loteria #prezent #darmowegry #zadarmo
sargonath - Z okazji pierwszego śniegu podpinam się pod @PanMaglev również wysyłam Mi...

źródło: depositphotos_88371980-stock-photo-christmas-presents-in-snow

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@sargonath: dzięki!
To ja skromnie, Nóż bark river
Dlaczego?
Bo nie mam takiego. Jest bardzo przydatny przy biwakowaniu,naostrzy patyka itp .
Bardzo ładnie wygląda, nie wstyd kupić coś takiego komuś i wręczyć.
Solidna amerykańska firma, topowe materiały. Nóż na miarę i możliwości naszych czasów.
Sam sobie takiego bym nie kupił bo jest zbyt drogi, ale skoro się ofiarujesz to bardzo Ci dziękuję. Na przesyłkę czekam 2 tygodnie- z Holandii masz darmową
Nerlo_ajcats - @sargonath: dzięki!
To ja skromnie, Nóż bark river
Dlaczego? 
Bo nie m...

źródło: SmartSelect_20231119_181511_Free Adblocker Browser

Pobierz
  • Odpowiedz
@sargonath: chciałbym pod choinka znaleźć osobe która mnie pokocha. Jeżeli jest to nie wykonalne to jakiś dobry komputer bo aktualny lapek już nie wyrabia a kupiłem go w 2014 za 2 tyś ( sam jestem zdziwiony że jeszcze to żyje)
  • Odpowiedz
@Nerlo_ajcats: aha,proszę użytkowników o niekomentowanie tego wpisu, chciałbym przetestowac prawdomownosc opa.
Jak wygram, łooohoho będę wam wrzucał codziennie fotki jak nim kroje.
Pozdrawiam i thank you from the mountain
  • Odpowiedz
Napisz list do Mikołaja, opisz co marzy Ci się znaleźć pod choinką w tym roku - najlepiej od razu z linkiem do konkretnego przedmiotu w sklepie internetowym.


@sargonath:
Drogi Mikołaju,

W tym roku byłem bardzo grzeczny i starałem się spełniać wszystkie swoje obowiązki. Bardzo się cieszę, że nadchodzi Boże Narodzenie i że będę mógł spędzić ten czas z moją rodziną i przyjaciółmi.

Jest jedna rzecz, która bardzo by mi się przydała
  • Odpowiedz
@sargonath: Nie wiem, gdzie znajdziesz tak dużą choinkę, ale przydałoby się mieszkanie. Min 2 pokoje, najlepiej 3. >60 m2.
W mieście meneli ofc. Nie będę się przeprowadzać.
  • Odpowiedz
@sargonath: Niczego mi nie brak. Tak więc drogi opie mikołaju... Możesz mi wysłać lub zanieść do swojego najbliższego schroniska smyczki (nie te flexi automatyczne tylko zwykłe) i obroże bo ludzie często biorą razem z pieskami, dobrej jakości karmę dla zwierzaczków suchą lub mokrą. Jakieś piłeczki do rzucania lub te sznurki.
Możesz MikolajOpie wybrać w jakiej ilości.
  • Odpowiedz
  • 0
@sargonath Drogi Święty Mikołaju, mój ulubiony telefon postanowił upaść i rozbić sobie głupia szybkę, chciałabym więc nową.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz