Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mireczki narzekacie na młode #rozowepaski ale moim zdaniem i na podstawie obserwacji wina leży gdzie indziej xD
Przykłady z życia:
1. Matka mojej byłej (która się okazała fałszywa p..), pomimo bycia mężatką zakładała portale randkowe i szukała #bolecnaboku, co najlepsze to PROSIŁA CÓRKI O POMOC W PROWADZENIU PROFILI A TE JEJ W TYM POMAGAŁY. Oczywiście mąż był najgorszy, ale nie zakończyła związku, bo "co sama ma zostać z domem na głowie?"
2. Matka mojej koleżanki z czasów licealnych legitnie chodzila na imprezy z córką, na których na oczach córki się puszczała (mąż pracował w Anglii).

Myślicie że durne artykuły z Onetu innych portali tworzą promowanie zdrad, cuckoldstwa i innego gówna?
Ja myślę, że 10000 razy większą moc ma wychowanie przez takich podludzi (inaczej nie można nazwać kogoś, kto tak postępuje, a co więcej nie ukrywa tego nawet przed dziećmi). Przecież to trwałe porycie głowy.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zwiazki #p0lka #rodzina #wysryw # przemyslenia #bekazpodludzi



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
Anonim (nie OP): Mireczku, czemu przesadzam? Może trochę rację masz, z tym, że pierwsza pani (moja była) nie stworzyła ani jednego normalnego związku w swoim życiu, zdradzała ze mną swojego byłego (wiem że potem wejście z kimś takim w związek było ogromnym błędem, ale mlody chłop uczy sie na bolesnych błędach).
Nasz związek rozpadł się przez jej egoizm, chamstwo i zdrady, kopnąłem ją w dupe. Potem jak ja znalazłem partnerkę, a