Wpis z mikrobloga

@thighslapper0: i to tez nie chodzi ze bedzie umieranie, tylko po prostu z paczki mieso #!$%@? ma taki posmak dziwny wiec ja bym nie chcial go jeszcze zwiekszac przez lezakowanie w mojej lodowce
  • Odpowiedz
@thighslapper0

Help, kupilismy mielone mieso pare dni temu i trzymalismy w lodowce. Tera wyjelismy i polowa dziwnie na szaro dyskoloracja. Dopiero zesmy zobaczyli ze nalezalo to trzymac w 0-2 stopnia. Czy to mozna jesc czy wypiehdolic? Nie wali, ale mieso ladnie nigdy nie pachnie takie surowe.


Edit: termin do dzisiaj.


#jedzenie #kiciochpyta #gotojzwykopem


Normalnie możesz jeść. Mięso zmienia kolor, to normalne. Jeżeli nie śmierdzi to nie ma czego się obawiać. Możesz na
  • Odpowiedz
@thighslapper0

@kureci_paratko dzięki zią. W mięsnym nie kupujemy bo za drogo


Kiedyś nie było wyboru ;) stąd tak wielkie parkingi przy niektórych hipermarketach. Przyjeżdżało się do nich z całego powiatu na zakupy. Co do mięsnych to nie zawsze jest drogo. Przynajmniej u mnie. Mam dwa gdzie ceny są takie same jak w marketach, a czasem niższe. Trzeba tylko dobrze trafić ;)
  • Odpowiedz
@thighslapper0: Przeżyjesz. Jak mięso nie śmierdzi jakoś mocno to luz. Nie polecam jednak mięsa z biedry, bo czasem śmierdzi i dziwnie smakuje jakby poza lodówką było jakiś czas. Lepsze z intermarche (to jest moje odkrycie, że tam mają całkiem niezłe mięso i wybór) lub lidla
  • Odpowiedz
wszyscy są królami życia, nie kupują w biedronce


@fizzly: kto kupuje mięso w biedrze ma mentalność robaka, najgorszy syf mielone - bez żadnego smaku po usmażeniu, chrupiące bo oczyświcie mielone #!$%@? wszystko jak leci, nie to co jakościowe mięso - wolę kupić droższe 2-3x razy w tygodniu niż codziennie zajadać się takim syfem i nie muszę zarabiać 15k żeby być królem życia, wystarczy nie karmić się jak robak, ot cała magia
  • Odpowiedz