Wpis z mikrobloga

Według Federalnego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Niemczech oficjalnie przebywa około 190 000 ukraińskich mężczyzn w wieku poborowym.

„Nie rozumiem, dlaczego sprawni fizycznie Ukraińcy w Niemczech uchylają się od obrony swojego kraju” – powiedział gazecie polityk obrony CDU Roderich Kiesewetter.

https://presse-augsburg.de/rund-190-000-ukrainer-im-wehrfaehigen-alter-leben-in-deutschland/912108/

#ukraina #wojna #niemcy #obowiazkowecwiczeniawojskowe #polityka
Stabilizator - Według Federalnego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Niemczech oficjal...

źródło: German-Ukrainians-Thank-Germany-for-Support

Pobierz
  • 43
niczego ci nie wmawiam


@KotBojowy:

Jesteś tchórzem - internetowym napinaczem i to oczywiste że zrobiłbyś wszystko byle tylko zażegnać bezpośrednie zagrożenie swojego (i tylko swojego) życia.


@KotBojowy: hmmmm( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Aquamen: oho, są i koronne argumenty: "czego się boisz, co z ciebie za facet". Powiem Ci tak: masz gen żołnierza to idź do armii zawodowej, ewentualnie w razie konfliktu zaciągnij się dobrowolnie i jedź gdzie Ci każą, ale nie zmuszaj do tego innych. Ja genu żołnierza nie mam, nie lubię słuchać poleceń, a już tryb rozkazujący działa na mnie jak płachta na byka- już samo to dyskwalifikuje mnie jako żołnierza. Ponadto