Wpis z mikrobloga

Według Federalnego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Niemczech oficjalnie przebywa około 190 000 ukraińskich mężczyzn w wieku poborowym.

„Nie rozumiem, dlaczego sprawni fizycznie Ukraińcy w Niemczech uchylają się od obrony swojego kraju” – powiedział gazecie polityk obrony CDU Roderich Kiesewetter.

https://presse-augsburg.de/rund-190-000-ukrainer-im-wehrfaehigen-alter-leben-in-deutschland/912108/

#ukraina #wojna #niemcy #obowiazkowecwiczeniawojskowe #polityka
Stabilizator - Według Federalnego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Niemczech oficjal...

źródło: German-Ukrainians-Thank-Germany-for-Support

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@Stabilizator: czytałem ostatnio, że sam Scholz chce ucinania socjali ponieważ aż 60% albo 70% z uchodźców z Ukrainy nie poszło do pracy.

Powód pewnie ten sam dlaczego dorosłe zdrowe byki uchylają się od spłacenia długu w postaci obrony własnej ojczyzny. Za dobrze mają w Niemczech.
  • Odpowiedz
@Aquamen: tylko debile uważają ze obrona jakiejś urojonej ojczyzny to jakiś obowiązek xDxDxDxDxD serio, jak dla mnie nie ma głupszej idei niż patriotyzm i nacjonalizm
  • Odpowiedz
Nie rozumiem, dlaczego sprawni fizycznie Ukraińcy w Niemczech uchylają się od obrony swojego kraju

Uwaga odpowiadam: bo nie chcą umrzeć.

Jeszcze jakieś pytanie?
  • Odpowiedz
tylko debile uważają ze obrona jakiejś urojonej ojczyzny to jakiś obowiązek xDxDxDxDxD serio, jak dla mnie nie ma głupszej idei niż patriotyzm i nacjonalizm


@yungdupa: Nawet nie chodzi o ojczyznę, tylko o rodzinę i dom. Ty nie zrozumiesz, pachniesz neuropkiem. Ambicja mi by nie pozwoliła biernie patrzeć jak ktoś krzywdzi moją rodzinę i bezkarnie niszczy dom który sam zbudowałem. Ambicji ci brakuje, jesteś słaby.
  • Odpowiedz
@Aquamen: ja też tego nie rozumiem i neuropkiem nie jestem, ale z innego kierunku, bo biały ukrainski facet, jest dla CDU problemem, ale nie było dla nich problemem za czasów ich rządów, sprowadzenie milionów śniadych mężczyzn z krajów bliskiego wschodu, którzy tez nie pracowali i też mieliby bronić swojej ojczyzny.
  • Odpowiedz
@Aquamen: no to pakuj rodzinę do walizki i #!$%@? z nią za granicę a nie stroisz gieroja xD

Ambicji ci brakuje, jesteś słaby.


loooo #!$%@? widzę że mamy badassa xDxD spaniale ad personam, podoba mi się
  • Odpowiedz
@Stabilizator: Ale jak to, nie chcą umierać za kraj, w którym rządzi oligarchia, a władzę sprawuje doszczętnie skompromitowany Zelenski? Nie chcą umierać za kraj, który ma 1.5x mniejsze PKB per capita niż Białoruś pod rządami Aleksandra Łukaszenki? Nie chcą umierać za ukraińskojęzycznych polityków, którzy robią sobie wycieczki i wrzucają zdjęcia np. z Paryża?

No jak to!
  • Odpowiedz
@yungdupa: jeśli zajdzie potrzeba to będę jednym z pierwszych którzy będą bronić kraju przed ruskimi czy kim tam innym. Ludzie twojego pokroju jedyne co cenią w życiu to własna dupa i to są te detale które nas różnią.

Ty sprzedałbyś własną rodzinę ruskim na przemiał, cały swój dorobek. Ja nie. Dlatego w kraju powinna rządzić prawica ponieważ lewicowcy jak ty chcą rządzić gdy jest dobrze a gdy nadchodzi czas próby uciekają
  • Odpowiedz
@Aquamen

Możesz sobie chłopie #!$%@?ć z ciepłego mieszkanka jak to będziesz w razie czego bohatersko walczyć, ale punkt widzenia mocno się zmienia kiedy kule zaczynają świstać nad głową, więc daruj sobie te bogo-ojczyźniane granie na emocjach, bo aktualnie twoje deklaracje nie przedstawiają żadnej wartości xd
  • Odpowiedz
@Aquamen Nie byłem i ty też nie byłeś, ale mamy szeroki dostęp do wiedzy na temat tego jak wygląda wojna i nie chojracz człowieku, bo co innego wygłaszać puste patriotyczne deklaracje i ustawiać żabki pepe z pistoletem (swoją drogą pochwalanie przestępcy i zbędnej przemocy) na awatar, a co innego rzeczywiście stanąć przed tak gównianym wyborem
  • Odpowiedz
Nie byłem i ty też nie byłeś, ale mamy szeroki dostęp do wiedzy na temat tego jak wygląda wojna i nie chojracz


@bo-banley: nie hojracze, zwyczajnie już znałem wojnę z opowieści dziadka i tak samo jak on nie oddam ani kawałka swojej ziemi obcym. Tyle.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.