Wpis z mikrobloga

@jazdaniebieski2023 nie wiem czy dobrze zrozumiałem dlatego zacznijmy od początku. Mam usunąć konto, ponieważ tego chce ode mnie ponad trzydziestoletni facet, który o swojej kobiecie pisze „dupeczka”, stopniowanie przymiotników zastępuje słowem „turbo” oraz jest zbyt głupi i leniwy, żeby przeczytać umowę własnego kredytu dlatego woli zadawać na ten temat pytania na wykopie? Masz o sobie zbyt wysokie mniemanie skoro myślisz, że możesz tutaj dyktować warunki chłopcze.
ogólnie on ma dziwny sos pomidorowy. Jak weźmiesz Lawasza na wynos, to jak przez podróż się wszystko w tym sosie zakisi, to potem jak go jesz to smakuje jak gołąbki.


@MrDracek: racja, lawasz taki sobie, ale tortilla i talerz pycha. Zawsze biore sos lagodny albo czosnek, pomidorowego nie probowalem. No i przewaznie biore kurczaka bo wolowina mimo ze dobra i widac 100% miesa to troche za twarda jak dla mnie (bo
@jazdaniebieski2023 z tego co wiem za miesiąc masz urodziny więc określenie ponad trzydziestoletni jest tutaj jak najbardziej na miejscu. Rozumiem, że sobie nie radzisz i dlatego potrzebujesz wsparcia kolegi. Zawołaj jeszcze rodziców i swoją dziewczynę.