Wpis z mikrobloga

@Wachatron szczerze Ci polecam. Smakuje inaczej niż wszystkie kebaby jakie do tej pory jadłem. Dodatkowy plus dla nich za to, że wszystkie dodatki łącznie z bułkami i mięsem przygotowują samodzielnie. Let’s Kebab na pewno odwiedzę, dzięki.
to jest Gemüse Kebab

Jedliście kiedyś prawdziwy kebab w Turcji? Tam też czasem tak go podają.


@Millenials: czyli pod tą samą (niemiecką) nazwą sprzedają go w Turcji? Szczególnie, że w teorii Kebab był już znany w starożytnej Persji (chyba, że internety kłamią), a pomidory zostały sprowadzone do europy przez wypraw konkwistadorskie.

w centrum Gdyni tylko Let's Kebab


@Wachatron ogólnie on ma dziwny sos pomidorowy. Jak weźmiesz Lawasza na wynos, to jak
@jazdaniebieski2023 jesteś fanem teorii spiskowych, że wszędzie widzisz jakiś podstęp? Mam dziś ochotę na kebaba więc skorzystałem z okazji, żeby zaczerpnąć wiedzy i być może spróbować czegoś nowego. @MrDracek nie, nie sprzedają go w Turcji w takiej formie i pod taką nazwą. Po prostu w Turcji często mięso na kebaba przekładane jest marchewką czy pomidorami. Szczególnie w rejonie bliżej morza Egejskiego np. takim Bodrum. Nie wiem tylko co maja do tej dyskusji