Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj na zakupach. Wiele marek odzieżowych na swoich reklamach ma teraz modelki nurtu #bodypositive czyli grube świnie pozujące swym ohydnym cielskiem tak jakby to akceptowały i uważały się za piękne. Tylko czemu #!$%@? dotyczy to tylko kobiet. W tych samych sklepach reklamy męskiego outfitu prezentują, wysocy,szczupli mężczyźni z sześciopakiem na brzuchu i zapewne #!$%@? 28cm w portkach. Mężczyzna ma być idealny kobieta może być spasioną świnią i masz ją podziwiać. No zesz #!$%@? nie! #modameska #modadamska
  • 31
laski potrzebują kampanii body positive między innymi z powodu takich komentarzy jak twój. Jeśli jako mężczyzna czujesz się źle w swoim ciele i uważasz, że jesteś przez to dyskryminowany to też możesz rozpocząć jakiś ruch body positive dla mężczyzn. Wyjdzie to tylko na dobre.


@erixon: No nie bardzo! Jak mężczyzna się źle czuje w swoim ciele bo się spasł, zapuścił, to kupuje karnet do klubu fitness albo zaczyna biegać / jeździć
ak mężczyzna się źle czuje w swoim ciele bo się spasł, zapuścił, to kupuje karnet do klubu fitness albo zaczyna biegać / jeździć na rowerze, ogólnie ruszać się i zmniejsza ilość #!$%@? jedzenia.


@wargi-sromowe-mniejsze: Tak samo robią kobiety. Bardzo uogólniasz i spłycasz. Najlepszy przykład: Mężczyzna z brzuchem piwnym to standard i norma, ale fałdy tłuszczu u kobiet to już skandal i okazja by mężczyzna wyzywał laske od grubych, tłustych i brzydkich.
Warto by coś z tym zrobił dla WŁASNEGO dobra, ale nie musi tego robić dla kogoś innego i co więcej, nie powinien być narażony na komentarze od randomów. To tylko wygląd.


@erixon: ale czemu zakładasz, że ze mną coś nie tak, daleko mi do tych świń z reklam adidasa czy nike
@erixon: Oczywiście, że odnoszę się z szacunkiem o ile ten człowiek odnosi się z szacunkiem do innych. Otyłość czy nawet nadwaga jest chorobą zatem promowanie takiej "urody" to jak promowanie życia z kiłą, rakiem, hiv czy choćby z mniejszego kalibru mówienie że bycie przeziębionym jest super. Nie jest! Promowanie tego jest chore i nie zamierzam mówić o takiej dewiacji i osobach biorących w niej udział z szacunkiem. Co innego szanować grubą
Ale wiesz, że reklamy kobiet są dla kobiet a mężczyzn dla mężczyzn?


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: A #!$%@? mnie to obchodzi co pan marketingowiec sobie wymyślił. Wchodzę do sklepu (przeznaczonego zarówno dla kobiet jak i mężczyzn) a tam mnie atakuje plakat z wielorybem wciśniętym w legginsy, często teraz jeszcze z mającym włochy pod pachami bo to też #bodypositive. W tym samym sklepie odnajduję wielkie plakaty Giga-Chada z nienagannym ciałem Apolla.