Wpis z mikrobloga

@A330: /o\ Jesli trzymac sie takiego powodu to 50% uzytkownikowtego portalu powinno poleciec.
To w takim ukladzie po kiego uja sa tagi?

Swoja droga powinno byc tak ze oficjalnie powinno byc info kto zglasza. Warto wiedziec kto jest debilem.

Inna sprawa to ze moderacjamoze dopisywac tagi ktore nie wyrozniaja sie jako "dodane przez moderacje". To jest juz zenada lvl master. Jak chca dodac to niech dodaja ale niech bedzie widac ze
@enforcer: moderacja na wykopie jest tak bezużyteczna jak to tylko możliwe, mam cały stos zgłoszeń gdzie ktoś wyzywa mnie od idiotów, zjebów, głupich itd. i wszystko jest oznaczone jako nieprawidłowe
szczytem było jak typ mnie nazwał ciotą i oczywiście było zgłoszenie nieprawidłowe nazwałem go #!$%@? i dostałem dwa tygodnie bana
a odkąd jeszcze przepchnęli ten #!$%@? update to już w ogóle wchodzę tu tylko żeby powiadomienia odchaczyć i czasem coś zaplusować
@Pangia

moderacja na wykopie jest tak bezużyteczna jak to tylko możliwe, mam cały stos zgłoszeń gdzie ktoś wyzywa mnie od idiotów, zjebów, głupich itd. i wszystko jest oznaczone jako nieprawidłowe

szczytem było jak typ mnie nazwał ciotą i oczywiście było zgłoszenie nieprawidłowe nazwałem go #!$%@? i dostałem dwa tygodnie bana

a odkąd jeszcze przepchnęli ten #!$%@? update to już w ogóle wchodzę tu tylko żeby powiadomienia odchaczyć i czasem coś zaplusować jak