Wpis z mikrobloga

Początkowo miałem Elona za cwaniaka który umie kreować sobie wizerunek, ale teraz mam go po prostu za kretyna, ze zbyt dużym ego. Albo to, albo on serio chce pogrążyć twittera xD

Najbogatszy człowiek świata oskarżony o antysemityzm. Giganci mają dość

Ogólnie sam koncept był dobry. Przerobić Twittera na platformę od wszystkiego, w tym od transakcji finansowych, wypuścić własną kryptowalute która by robiła za podstawę tych transakcji i do tego trenować na użytkownikach twittera swoją sztuczną inteligencje. Gdyby to się udało, Musk mógłby być bogiem. Szkoda tylko, że nie umie trzymać języka za zębami. I tak, reklamodawcy w postaci wielkich firm są cenniejsi niż przychylność wykopków.

#elonmusk #twitter #biznes #antysemityzm #zydzi #4konserwy #neuropa #polityka
Al-3_x - Początkowo miałem Elona za cwaniaka który umie kreować sobie wizerunek, ale ...

źródło: uhuh

Pobierz
  • 20
@Al-3_x: uhuuu, ale będzie zjazd obrońców wielkiego geniusza.

Musk to serio idiota, jeszcze jak słuchał ludzi i doradców to było jako tako, ale widać że koks nie służy jego rozumowi. Coraz więcej pomysłów tak idiotycznych, że budzą już tylko politowanie, plus ego tak niskie, że wstawia odpowiedzi swojego bota, który opowiada, że Musk to geniusz xD

Czy da się być bardziej żałosnym?

(Inb4 - mieć bordo na wykopie)
@Al-3_x: no i nie zajmuje się tym co trzeba czyli kolonizacja księżyca, budowaniem tam baz. Oddał to chińczykom i się obudzą w ręka w kiblu jak chińczycy zaczną stamtąd wysyłać rakiety na Marsa a on będzie ciągle budował te swoje rakietki które nie dolecą same namars
@Al-3_x:

Początkowo miałem Elona za cwaniaka który umie kreować sobie wizerunek,


To już dawno nie prawda, późno się obudziłeś. ;)

Najwyraźniej Elona nie jarą kolejne pieniądze na jego koncie a martwi się że urwy niszczą wolność słowa w internecie. Kupienie twittera to jest jedna z lepszych decyzji jeśli chodzi o przywrócenie tej wolności, szczególnie te notatki które można dodać do twittów robią robotę.

No i uderza w urwy które nienawidzą białych,
@Chanandler: To, że złożył pozew, nie znaczy, że go wygra. Poza tym chodzi o jego ostatnią wypowiedź.

Zarzuty antysemityzmu na platformie X nasiliły się po tym, jak jej właściciel, Elon Musk, poparł wypowiedź jednego z internautów o tym, że Żydzi promują "nienawiść przeciwko białym",

"Powiedziałeś faktyczną prawdę" - napisał Musk w odpowiedzi na wpis użytkownika.


Dosłownie promuje teorie spiskową, że żydzi stoją za wpuszczaniem imigrantów do europy xD
@hansschrodinger:

Najwyraźniej Elona nie jarą kolejne pieniądze na jego koncie a


Gdyby tak było to nie narzekałby w kółko że przepłacił za twittera i nie rozwijał pozostałych projektów biznesowych i nie tworzył tych płatnych subskrypcji.

Jak naiwnym trzeba być żeby wierzyć w tego typu rzeczy.

Kupienie twittera to jest jedna z lepszych decyzji jeśli chodzi o przywrócenie tej wolności,


Dlatego banował swoich krytyków? Zresztą nie ma problemu iść na rękę krajom
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Al-3_x:

Gdyby tak było to nie narzekałby w kółko że przepłacić za twittera i nie rozwijał pozostałych projektów biznesowych i nie tworzył tych płatnych subskrypcji.


To ze nie jarają go nastepne pieniądze na jego koncie to nie znaczy że pozwoli aby twitter przynosił straty.

Nawet Cukierberg idzie w tą samą stronę.

Zresztą nie ma problemu iść na rękę krajom typu Turcja.


bo go tam zbanują . tak samo będzie musiał iść
@maximilianan: nie wiem kogo promuje. i nie wiem kto cenzuruje. jeśli chodzi o ten samolot to może paranoi dostał, przestraszył się i zaczął banować, kto tam wie co tam u niego w głowie się działo.

Czyzby elon-free-speech-absolutist?


co miał na myśli? nie da się wprowadzić pełnej wolności, wszystko musi być w granicach prawa. poza tym ostatnio mówił że bedą bany gdy ktoś będzie chciał eliminować jakieś grupy osób czy coś podobnego
@hansschrodinger:

To ze nie jarają go nastepne pieniądze na jego koncie to nie znaczy że pozwoli aby twitter przynosił straty.


Twitter nie przynosiłby strat gdyby nie jego idiotyczne wypowiedzi i działania, które zniechęcają reklamodawców, albo głupie, chaotyczne decyzje z których potem się wycofuje (pamiętam jeszcze jego limit przeglądania postów xD).

Nawet Cukierberg idzie w tą samą stronę.


No tak, ale to jest podyktowane chęcią zwiększenia zarobków, a nie jakąś ideowością xD
@Al-3_x:

No tak, ale to jest podyktowane chęcią zwiększenia zarobków, a nie jakąś ideowością xD


przecież u Muska to też chodzi o zwiększenie zarobków aby nie być na minusie, jaką ideowość w tym widzisz xD

No to chyba jednak interes jest dla niego ważniejszy niż idea


No tak, bo najlepiej całkowicie zatopić swój biznes w imię idei xD mirek co ty piszesz jprdl
@maximilianan: ale o co ty mnie pytasz stary teraz, co mnie orbita księzyca interesuje, nie będę w niedziele wertowal wikipedii dla Ciebie. Zarzuciłeś, że "rakiety Elona nie opuszczają nawet ziemskiej atmosfery", tymczasem sam Falcon 9 ma w tym roku 80 misji na koncie a całe Chiny 53, więc nie "chinole" go nie wyprzedziły