Wpis z mikrobloga

@Tostownica: Mi by było wstyd przed samym sobą robić takie rzeczy, w ogóle nie wpadłbym na taki pomysł, nawet dla beki bym tego nie zrobił, rozumiem że np policja się pod kogoś podszywa jak szukają jakiegoś zboka itp, ale tak to nie wiem po co i dlaczego ktoś miałby to robić, tak jak piszesz zaburzenie psychiczne i to poważne, nie potrzebnie tagujesz niepopularna opinia, bo to co napisałeś jest całkiem normalne.
@Tostownica: ludzie to robią, bo inne chłopy jak widzą, że kobieta to odrazu więcej plusuja i wpis ma większą poczytność i trafia do większej ilości ludzi. Nawet jeśli we wpisie autor normalnie używa słów które wskazują że jest chłop. Więc nie dziwne że inni to wykorzystują. Przeciętny użytkownik portalu kiedy widzi różowy pasek:
zeszyt-w-kratke - @Tostownica: ludzie to robią, bo inne chłopy jak widzą, że kobieta ...

źródło: hqdefault

Pobierz
Udawanie kobiety w internecie przez starych chłopów to zaburzenie psychiczne i dla dobra ogółu powinna po takich przyjeżdżać śmieciarka.


@Tostownica: Ja mówię komuś, że zachowuje się jak baba kiedy chcę go obrazić. Nie wiem jak z własnej nieprzymuszonej woli można się tak poniżać. Pewnie jakiś fetysz albo coś, niektórzy lubią takie rzeczy.

@Tostownica: Zastanawiałem się kiedyś nad tym i ciężko by mi było coś takiego zrobić, nawet dla żartów. Mało tego, kiedyś w grach komputerowych jak miałem grać postacią kobiecą też czułem lekki dyskomfort. Zawsze wolałem grać facetem.