Wpis z mikrobloga

obejrzałem w końcu do końca ten film tej histeryczki z siłowni, to jak zaczęła płakać i mówić że jakaś kultura gwałtu bo ktoś się na nią patrzy to idealny przykład fobii społecznej i ona chce być terapeutką, jak ona sama się nadaje na terapie, jeszcze to oświadczenie na insta że jest bi XD, idealny przykład zrytego mózgu, a to ja myślałem że mam fobie społeczną XD
#silownia #bekazlewactwa #heheszki #patologiazmiasta
karix98 - obejrzałem w końcu do końca ten film tej histeryczki z siłowni, to jak zacz...
  • 41
  • Odpowiedz
@karix98 #!$%@? mnie strzela jak #!$%@? plecy czy rozpiętki a naprzeciwko staje taka #!$%@?. I nawet nie ćwiczy tylko się flexuje. Potem głupia lafirynda myśli że na nią patrzysz, a ty masz w głowie „to było 11 czy 12 powtórzenie?” Durna cipo ja Cię nawet nie zauważam, ja mam robotę do zrobienia
  • Odpowiedz
@karix98: ja chodze w nocy. w ciagu kilku lat chodzenia na silke po nocy spotkalem doslownie kilka dziewczyn. malo ogolnie osob przychodzi, ale 99% to faceci. i albo to jest tak, ze laski duzo czesciej chodza na silke sie atencjonowac, wiec wybieraja olbegane godziny albo tak malo kobiet pracuje w godzinach okolonocnych, skoro wystepuje taka przewaga facetow o tej porze. no albo jedno i drugie.
  • Odpowiedz
obejrzałem w końcu do końca ten film tej histeryczki z siłowni, to jak zaczęła płakać i mówić że jakaś kultura gwałtu bo ktoś się na nią patrzy to idealny przykład fobii społecznej i ona chce być terapeutką, jak ona sama się nadaje na terapie, jeszcze to oświadczenie na insta że jest bi XD, idealny przykład zrytego mózgu, a to ja myślałem że mam fobie społeczną XD


@karix98:
StaryWedrowiec - >obejrzałem w końcu do końca ten film tej histeryczki z siłowni, to ...

źródło: szkola_podstawowa

Pobierz
  • Odpowiedz
@karix98: Swoją drogą to jestem ciekaw jaka by była jej reakcja jakby ten jej trener, z którym ćwiczy na co dzień, odmówił współpracy z nią, ponieważ "nie czuje się bezpieczny w jej obecności" albo używając tym podobnych kalek językowych :D
  • Odpowiedz