Wpis z mikrobloga

W sumie nie wiem w co zagrać.. Tak zacząłem Ghost of tshushima na ps4 ale tak średnio mi się podoba, diablo 4 na xboxie też zaczęte i jakoś nie ciągnie. Za to ciągnie mnie powrócić do gier które przeszedłem kilka lat temu na ps4 ( jakiś #!$%@? jestem xD wolę w to co już ograłem niż nowe) a mianowicie gta5 lub rdr2 na series x, co wybrać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #xbox #xboxseriesx #gta5 #gtav #rdr2 #reddeadredemption2 #gry #gaming #ankieta #konsole #rockstargames #ghostoftsushima #diablo4 #ps4 #kryzysgracza #kryzysgrowy #wypaleniegracza

Która grę przejść jeszcze raz?

  • GTA5 23.9% (34)
  • RDR2 76.1% (108)

Oddanych głosów: 142

  • 8
@nobrain: ciężko wysunąć taka tezę. Jakby nie patrzeć to druga dekada z grami, nie ma sensu porównywać do pierwszej bo była narodzinami wielu serii, ale na pewno śmiało można stwierdzić, że lata 2019 - 2023 to jakieś apogeum i wyszło może 5 fajnych gier AAA. To wcale nie tak dużo, przy czym najlepiej wypadł chyba 2021

1. Elden Ring
2. Cyberpunk
3. Ghost of thushima
4. God of War Ragnarok
5.
i wyszło może 5 fajnych gier AAA


@iErdo: 5 fajnych gier w ciągu 4 lat? Do Twojej listy można spokojnie dopisać Zelda TOTK, Spider-man 2, Alan Wake 2, Baldur's Gate 3, Diablo IV (są fani tego tytułu), Hades, Lies of Pi, Stray (choć te to nie 3xA), RE4, Demon's Souls, Dead Space Remake, Deathloop, Horizony, GT7, druga część A Plague Tale, dla graczy switcha pewnie Live a Live, Octopath's Traveler (2
@Smartek: fakt, zapomniałem o świetnym BG z tego roku i Spider Manie, to zaniżyłem, bardziej z 10, ale nadal uważam, że okres poprzedni był dużo lepszy

No i dużo gier które wymieniłeś to nie 3A