Wpis z mikrobloga

@Pralko-suszarka: Chyba za wysoko celujesz. Nie wiem jak Ty oceniasz ale dla mnie ciało 8/10 to już dziewczyna, która regularnie chodzi na siłkę czyli w sumie już topka. 9/10 i 10/10 to siłka + zajebiste proporcje ciała. Twarz 7+ przy figurze 6/10 to też wysoki poziom. To by wyjaśniało czemu miałeś tak mało spotkań.

Możliwe jednak, że powinno się spojrzeć jeszcze raz na optymalne oceny dla kobiet bo skoro obecnie przeciętna
Chyba za wysoko celujesz.


@CloudSpanner: Szukanie kobiet które nie są grube, rzeczywiście wysoko celuje xD

dla mnie ciało 8/10 to już dziewczyna, która regularnie chodzi na siłkę czyli w sumie już topka


@CloudSpanner: No, ta jedna laska miała mega ciałko, fajne proporcje i chuda

To by wyjaśniało czemu miałeś tak mało spotkań.


@CloudSpanner: () No...czemu? Bo to nie tak, że miałem jakiś wybór.....
Szukanie kobiet które nie są grube, rzeczywiście wysoko celuje xD


@Pralko-suszarka: Niestety jak wychodzi według danych obecnie panna mająca BMI mniejsze niż prawie 25 to już powyżej średniej ( ͡° ͜ʖ ͡°). To oznacza, że KAŻDA szczupła kobieta jest powyżej przecietnej. Do tego dodaj ładną twarz i zostaje pewnie jakieś top 20-30% kobiet. Niestety wychodzi na to, że przeciętniak nie ma co liczyć na szczupłą dziewczynę, a
To oznacza, że KAŻDA szczupła kobieta jest powyżej przecietnej.


@CloudSpanner: Wciąż większość kobiet daje na prawo. Nie ważne czy na pinderze, badoo czy co tam jeszcze człowiek nie wymyślił ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc bycie szczupłą to nie jest jakieś duużo wyżej przeciętnej.

Do tego dodaj ładną twarz i zostaje pewnie jakieś top 20-30% kobiet


@CloudSpanner: No nie, z tego co widzę nawet na ulicy, to
Więc bycie szczupłą to nie jest jakieś duużo wyżej przeciętnej.


@Pralko-suszarka: top 20-30% to jak pisałem szczupła + ładna twarz. Sama szczupła to 50% (według danych), więc dosyć dużo co pasuje do tego co swipeujesz.

No nie, z tego co widzę nawet na ulicy, to jest tego więcej niż 20-30%


@Pralko-suszarka: 20-30% to ładna twarz + szczupła, a do tego część z tych kobiet to panny które są zajęte lub
top 20-30% to jak pisałem szczupła + ładna twarz


@CloudSpanner: No to ja nie celuje w topke ¯_(ツ)_/¯

Mam wrażenie że nie rozumiesz o czym piszę. Wiem, że szczupła laska to opcja premium z m.i.n powodów demograficznych. Tylko chodzi mi o to, że nie celuje zbyt wysoko, a już na pewno nie w topke 20%
jak z figury to najlepsza 8/10, najgorsza 6/10. Z twarzy najgorsza 4/10 a najlepsza 7+/10

No to ja nie celuje w topke ¯(ツ)


@Pralko-suszarka: Każda z tych którymi się spotkałeś ma przynajmniej jedną cechę powyżej przeciętnej. W najgorszym wypadku z tych 3 masz jedną średnią laskę z twarzą 4/10 i ciałem 6/10, a w najlepszym topową julkę 7+ z twarzy z ciałem 8/10. Odnosze się wyłacznie do tego co
Każda z tych którymi się spotkałeś ma przynajmniej jedną cechę powyżej przeciętnej.


@CloudSpanner: No potarzam po raz enty, spotkałem się z tymi z którymi miałem możliwość xD To nie tak, że mogę spotkać się z laską która jest z twarzy 5/10 i ma figurę 6/10. Większość tego typu lasek leci u mnie w prawo, a to że miałem możliwość spotkać się z kimś lepszym, wynikało z tego że takie mi się
To nie tak, że mogę spotkać się z laską która jest z twarzy 5/10 i ma figurę 6/10. Większość tego typu lasek leci u mnie w prawo, a to że miałem możliwość spotkać się z kimś lepszym, wynikało z tego że takie mi się trafiły.


@Pralko-suszarka: Rozumiem, spotkałeś się z lepszymi niż zwykle dajesz w prawo co wiązało się z większym ryzykiem ghosta.