Wpis z mikrobloga

@mirko_anonim: no i fajnie, finansowi nie jest lepiej bo wydajesz na jedzenie
Jaki z tego wniosek? Że zaprzestanie chlania nic nie dało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może po prostu nie masz sensu i celu w życiu, i chlanie to trochę maskowało, a teraz widzisz jak wygląda ludzka egzystencjaw całej swojej nagości
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Musze_wygrac_zycie: No niestety. To wygląda tak, że jak nie pijesz to nie jesteś brany pod uwagę do imprez, baletów, dyskotek, na domówki. Przypominają sobie o mnie dopiero gdy potrzebny jest kierowca czy coś. A nawet jak się już umówimy to śmieszkują czy biorę chemie czy radioterapię albo czy jak pije samą colę to wole chłopców. Takie prymitywne żarciki. Ale obracał się w towarzystwie które spotyka
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Rada idź pobiegaj nie jest zła.
Nie masz celu w życiu, musisz go znaleźć.

Tak ci się tylko wydaje, że alko nie zrobiło szkód, ale one pewnie wyjdą z czasem.
  • Odpowiedz