Wpis z mikrobloga

Skąd ta niechęć, a wręcz nienawiść do związków z różnicą wieku na korzyść dla chłopa? I nie mam na myśli jakiś aberracji typu 17 - 43 ( raz widziałem to na tiktoku) tylko np 20-30? Nawet czasami przegrywy się plują hehe grooming. Przecież nawet jak facet wyjdzie z przegrywu czy to finansowego czy podda się słynnemu na wykopie lookmaksingowi to jesli miałyby przebierać w rówieśniczkach to ma do wyboru samotne matki, laski po przejściach, gdzie ilość związków powoduje już oschłość dla kolejnego partnera ect. Albo jeśli wzglednie niejest przetyrana przez przeszłość to po roku, dwóch chce dziecko i nie chce się bawić. I nie mam na myśli jakiś dzikich akcji w klubach nocnych tylko nawet jakiejś podróży.
Aktualnie pisze na fejsie z laską lvl 21. Trochę pogrzana altka, ale czuć tę różnice w pisaniu. Można pożartować, głupoty pooglądać, wyslać mema. #agepill #przegryw #blackpill #przegrywpo30tce
  • 4
@dondonu: lvl33, partnerka 23. Tak w zasadzie to nie ma innego wyjścia- z kobietami ok 40 fajnie się gada i spędza czas, ale nie masz gdzie takiej poznać. Rówieśniczki- najgorsza opcja, już na pierwszej randce narzekają jak im ciężko w życiu bo muszą pracować, czy coś. Moja pracuje, nie ma problemów i ma normalne podejście do życia. Różnica w pisaniu istnieje, 20 latkowie nie piszą tyle xD
@dondonu przede wszystkim mężczyzna od chłopca różni się tym, że nie zwraca uwagi na takie pyerdolenie tylko robi swoje, robi to na co ma ochotę i to co mu pasuje, a ostatnie kogo słucha to kobiety.

Kobiety mogą sobie poskrzeczeć w internecie a jak podjeżdża wysoki, dobrze zbudowany, zadbany typ w nowym suvie klasy premium to każda ma mokre gacie od 18 do 45
@dondonu: wszystko zależy od miejsca siedzenia. Ktoś kto ma 20 lat widzi ludzi 30+ jako starych, a jak ma 40 to jako młodych.
Obecnie sporo lasek powyżej 30 lat nie ma jeszcze dzieci, bywa, że nie mają chłopa, więc jest problemem jest sposób szukania.
Problemem różnicy wieku jest często niedostosowanie do realiów drugiej osoby. Jak ktoś się bawi ciągle, niczym się nie przejmuje to jest łatwiej, ale wielu facetom po 30