Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #p0lka #zwiazki #samotnosc #swiat #swiat #blackpill #psychologia #logikarozowychpaskow

Ja nie mam złudzeń do do świata. Przykładów mógłbym Wam dać setki. Taki pierwszy, lepszy z brzegu. Na Wykopie jestem prawie rok. Wcześniej miałem konta na różnych grupach, na przykład na Facebooku. Pamiętam, że gdy raz się otworzyłem na pewnej grupie skupiającej ludzi z depresją, przedstawiając (bez zbędnego użalania się) perspektywę samotnego chłopaka jakim byłem i jak się domyślacie jestem, przeraziło mnie, z jakim niezrozumiałym hejtem się spotkałem. Hejt poleciał zupełnie bezzasadnie, nikogo nie obraziłem. Był autorstwa zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Po prostu to co opisałem, nie pasowało im do ich wizji świata. W tej wizji to tylko kobieta może być biednie skrzywdzona przez los. Mężczyzna zawsze ma lepiej i nie ma prawa narzekać. Za wszelkie niepowodzenia na gruncie towarzyskim obarczono tylko i wyłącznie mnie, tak jakbym był jakimś playboyem, (choć jestem jego przeciwieństwem) który może przebierać sobie w kobietach. Były komentarze, w których sugerowano mi odebrania sobie życia. Polecały za to bany (nie ja zgłosiłem), ale dostawałem też przykre wiadomości.

A to tylko jeden z przykładów moi drodzy. Jeden z setek. Ja nie mam złudzeń co do tego świata.

Świat jest zły, ludzie są źli, tylko czasami z różnych, nieraz niskich pobudek, na przykład dla własnego komfortu psychicznego, albo na pokaz, robią dobre rzeczy.

Czego się nauczyłem to tego, by nie dzielić się ze światem swoimi doświadczeniami życiowymi, bo ludzie, a kobiety zwłaszcza, po prostu ich nie zrozumieją.
  • 20
@Kopytnik_1: Ten temat nijako poruszyłem w swoim gównowpisie:
https://wykop.pl/wpis/73713183/jakby-to-glupio-nie-zabrzmialo-przez-ostatnie-kilk

A grupy facebookowe to raczysko - siedlisko normictwa i nawet grupy quaziprzyjazne dla przegrywa w praktyce takie nie są. Masz tam typowy gaslighting często lewacki i sperminie do lasek.

Co zaskakujące to poziom chamstwa bo jednak ludzie się podpisują imieniem i nazwiskiem ale jak pokazuje praktyka nic to nie daje.

Ludzie mają cię w dupie i jako chłop jesteś atakowany albo olewany,
@Kopytnik_1: mi na tych grupach zdarzało się że laska zaczęła mi walić ad personam - że jestem nienormalny, że mam problemy, wtedy spermiarze dostawali zielone światło i zaczęli mnie gorliwie atakować.

Internet jest cipocentryczny i już dawno zauważono skłonność facetów do spermienia i upokarzania w tym innych dlatego kiedyś miałeś zasadę, że po prostu kobiety się banowało albo jak była kobieta to musiala pisać jako facet (oczywiście nie wszędzie, głównie chany,
@janciopan: Ludzie tacy są, co ciekawe była o tym mowa na spotkaniu autorskim tych dwóch feministek od książki "Przegryw". Feministek, które należą do tego okrutnego świata. Ale jak to się mówi - z obfitości serca mówią usta. Otóż pani Herzyk opowiedziała kiedyś historię, jak na pewnym spotkaniu w jakimś pubie, czy restauracji, jej grupa znajomych, bardzo oschle, nieprzyjaźnie zachowywała się w stosunku do chłopaka, który w ich mniemaniu do nich nie
@Kopytnik_1: Mnie rozwaliło, że temat przegrywu przejęły feministki, kiedyś słucham sobie podcastu o przegrywach - gościami oczywiście te laski. Przegrywów tak nie szanują, że o przegrywie wypowiadają się laski które tak naprawdę bardzo pobieżnie znają temat xD

W społeczeństwie przegryw chłop jest po prostu najniżej. Te feministki też sobie napisały książkę, zagospodarowały niszę, jak redpillowcy ale czy to pomoże przegrywom? Nie. Bo dla przegrywów nie będzie kampanii społecznych typu "fat positive"
@Kopytnik_1: Ostatnio robiłem trochę research o Grimes - z nudów. Laska w teorii ultralewicowa, wręcz komuniska. I wyszlo jak zwykle. Przez dłuższy czas była z typowym sojakiem, który był takim odpowiednikiem typowej kobiety - gotował, ogarniał chatę i tak dalej. Grimes go bodajże rzuciła dla Elona Muska. Pod wpływem elona poglądy jej się trochę zmieniły, w prywatnej korespondencji pisała, że typ ma dużego fiuta i tak dalej. I to z elonem
@Kopytnik_1: Kiedyś oglądałem dużo dokumentów o Napolenie i okazuje się, że facet był brzydki. O tyle brzydki, że jego żona zgodziła się na małżeństwo bo była stara już (po 30) i nie miała dobrych opcji. Oczywiście go zdradzała.

Po tym jak napolen zyskał władzę i uznanie powiedział jej jasno, że albo przestanie go zdradzać albo nara i przestała go zdradzać. A on sam ją zaczął zdradzać jak już później był defacto
@Kopytnik_1: Jeśli naprawdę ci to nie przeszkadza to tak, ale niestety prawda jest taka, że niewiele osób jest wstanie wieść satysfakcjonujący żywot wycofanego przegrywa mnicha. Jak masz udawać, że tego nie potrzebujesz a później oglądać jakieś filmiki w stylu laski to szmayt to już lepiej imo zarabiać hajs i płacić za ten GFE i bzykać ile wlezie tyle lasek ile chcesz. Życie masz tylko jedno jak każdy.
Mnie rozwaliło, że temat przegrywu przejęły feministki, kiedyś słucham sobie podcastu o przegrywach - gościami oczywiście te laski. Przegrywów tak nie szanują, że o przegrywie wypowiadają się laski które tak naprawdę bardzo pobieżnie znają temat xD


@janciopan: Widziałem shortsa z wywiadu w którym jedna z tych mówi o 30 letnik chłopaku, który nigdy sie nie całował i nigdy nie był na randce. Dosłownie jak to mówi to musi tłumić śmiech bo
@Kopytnik_1: Kilka miesięcy temu wrzucałem screeny z dwóch wpisów jakiegoś typa z grupki dla chorych na fb. Pisał mniej-więcej to, co my tutaj, że to ch nie życie itp. Myślałem, że gdzie jak gdzie, ale tam taka nędzna wegetacja powinna być doskonale zrozumiana. Oj, jak srogo się zawiodłem. Takiej kampanii nienawiści i wysyłania na terapię nie widziałem nigdzie indziej, nawet ze strony normików.
@Rimbolo: Tak zawsze jest. Jak napiszesz że się starasz i nic nie wychodzi to dostajesz garść super porad żebyś poszedł na kurs tańca, do barbera i oczywiście dobrał odpowiedni pasek do spodni. Jeśli odpiszesz że to wszystko robisz/robiłeś i nie było żadnych rezultatów to dowiesz się że jesteś zdesperowany i wszystkie laski to czują na kilometr. Zatem rezygnujesz. I wtedy dostajesz odpowiedzi że się poddajesz, że jesteś beznadziejny, że jak tak