Wpis z mikrobloga

Tyle sie mowi o scianie, pytanie co przez nia rozumiemy:

1. Brak zainteresowania na seks od przystojniakow - tu strzelam, ze mozna mowic o mniej wiecej 35 roku zycia (i to tylko pod warunkiem, ze kobieta uprawia sport i trzyma dietę)
2. Brak chetnych sensownie wygladajacych i sensownie zarabiajacych facetow na slub bez intercyzy to strzelam, ze mniej wiecej 52 - 53 rok zycia jak na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=IodEvyK5D7I

#redpill #sciana #zwiazki #badoo #tinder #tfwnogf #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 45
@przegryw162cm: ściana to sytuacja, w której w miarę atrakcyjna kobieta nagle przestaje być obiektem zainteresowania mężczyzn, którymi do tej pory bez problemu mogła się otaczać. Orientuje się, że nie może wejść wyżej, bo bariera jest zbyt trudna do pokonania, dlatego mówimy o ścianie.
Nic mniej, nic więcej.

Zainteresowanie nią będzie jeszcze bardzo długo, po prostu ona nie będzie zainteresowana facetami, którym będzie się podobała.

Także odpowiedź nr 1 jest prawidłowa.
Co
@Trauma_Teddy: nie miał bym strachu przyznać gdyby tak było. Moja matka miewala przez całe moje życie setki żałosnych zachowań, ale nie tym razem.

Znalazła sobie typa podczas spędzania urlopów na swoim hobby. A gdzie jej koleżanki, które jeszcze jakieś czas temu były singielkami, znalazły chłopaków to nie wiem. Wiem, że je też poznała podczas tych wypraw. W sumie kojarzę, ze jedna poznała gościa na nartach