Wpis z mikrobloga

@wpiszlogintwardzielu: Nic dziwnego, atrakcyjny chłopak to i nie ma problemu poznać kilka kobiet ;) ja wiem, że ten wasz hejt wynika tylko i wyłącznie z zazdrości, bo sami chcielibyście mieć kilka kobiet naraz, ale takie atrakcje tylko dla odpowiednich jakościowo mężczyzn ;)
  • Odpowiedz
@wpiszlogintwardzielu: W sumie nie wiem z czego kręcimy bekę, chłop zdradzał kobitę prawie żonę i matkę swoich dzieci. Jak były deklaracje wiecznej miłości połączone z seksem a on sobie chodził do drugiej to też by mi było przykro. Co innego jak sobie ustawiasz z kimś związek a co innego jak się umawiacie na jedną noc. Dobrze że z nim zerwała.
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: typowe, facet może mieszkać jak menel ale że jest brązowy to typowe p0lki od razu przymykają oko ;). Zastanawiające, że jest tyle p0lek co przeleciałyby nogę od stołu byle tylko brązowa była. Muszą mieć niesamowitą potrzebę pokazania jakie są światowe i postępowe.
  • Odpowiedz
@wpiszlogintwardzielu: no oczywiście że anonim, później weźmie sobie Mareczka 5/10 i mu powie że ona tylko w jednym związku przez 10 lat była :) Nigdy się nie dowiesz o jej historii, nigdy nie poznasz powodu dla którego dziesiątki facetów się na Ciebie tak patrzy na mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz