Wpis z mikrobloga

@wspolrzednebiegunowe: jest jeden problem zielonko- Obecnie zajmuję się podłożami agarowymi i biologiczną degradacją keratyny a o to męczy mnie moja siostra z licbazy bo to temat jakichś "debat Oksfordzkich"

@Crimen: Siostra z licbazy mnie pyta to taguję "prawo" bo to wygląda jakby z tych kierunków studiów, prawa, socjologii czy innej etyki
  • Odpowiedz
@kozio23: Szczerze mam to szczęście, że u mnie na uniwersytecie jest dość liberalny system dobierania sobie przedmiotów poza obligatoryjnymi, więc niezbyt biorę zapychacze punktowe typu socjologia prawa itp., ale mogę poszukać na forum wydziału jakichś materiałów. Wyślij mi na priva maila do Ciebie to podeśle parę artykułów z socjologii prawa.
  • Odpowiedz
@kozio23:

ZA

Gdy nasze "oszustwo" ratuje komuś życie, zdrowie, mienie. Np widzimy kilku dresów goniących z maczetami jakiegoś kuca, który chowa się za śmietnikiem nieopodal, dresy pytają nas czy nie widzieliśmy jakiegoś kuca, który biegł tędy, mówimy nie. Kłamiemy, ale jest to teoretycznie kłamstwo w dobrej
  • Odpowiedz
@Crimen: Dzięki, ale potrzebuje kilka krótkich "za i przeciw" a nie prawniczych artykułów (które zwykle pisane są taką nowomową, że już całkowicie nie wiadomo o co chodzi ;]

@hellsmash86: Dzięki!

@TedUnabomber666: Nie widzę żadnego problemu w jej stwierdzeniu. Jest może i dosyć oczywiste ale czy to jest powód do wyzywania ludzi?
  • Odpowiedz