Wpis z mikrobloga

co 30s słyszę wycie bo maszynista trąbi (°°


@dondon: #!$%@? #!$%@?. Jeszcze pewnie a to przyspiesza, żeby silniki wyły, a to hamuje, żeby powietrze syczało a hamulce piszczały. Ja to kiedyś jechalem z jeszcze takim #!$%@?, co się zatrzymywał od czasu do czasu i to prawie zawsze w miejscach, gdzie łaziło dużo ludzi i gadało głośno, a jakaś laska darła ryja
@dondon: strefa ciszy sriczy, co z tego, ze każdy siedzi cicho, żeby właśnie dać innym spokój i możliwość odpoczynku jak co chwilę z głośników #!$%@?ą z głośnika reklamy warsu i propaganda PKP
@j557: no uwierz mi, jako że siedzę tuż przy jego kabinie to głośność taka jakby obok mnie trąbił samochód. I tak non stop. Ten wagon miał być na samym końcu, ale podpięli lokomotywę z drugiej strony.
Jeżdżę dosyć często pociągami i nigdy nie było tak głośno, a wziąłem miejsce w strefie ciszy, więc mam bekę.
@dondon: Chodzi mi o to, że kabina maszynisty jest na stałe i na obu końcach ( ͡° ͜ʖ ͡°) A czemu było odwrotnie - czasem jest tak, że na jakiejś stacji pociąg zmienia kierunek jazdy i kto siedział w ostatnim wagonie, potem siedzi w pierwszym, może tutaj gdzieś przed Twoją stacją była taka sytuacja.