Wpis z mikrobloga

@Helen97: ta ona zawsze szczera, prawilna i najlepsza. Stara się i nikt tego nie docenia. A wykop taki zły nie dobry.. Eh szkoda gadać. Hej Mallu bo raczej będziesz to czytać, nie mam wymyślonego niku, to moje imię i nazwisko, z którego pisałam do ciebie na Ig... Więc nie #!$%@? i napisze po raz kolejny tym razem tu a nie do ciebie PRZESTAŃ ROBIĆ Z SIEBIE WIECZNA OFIARĘ. nie robisz dram?
  • 7
@beata-fijalkowska: no dokładnie tak samo myślę ale już nie mam sił pisać wiecej. Też mogłabym strzelić taki długi monolog na jej temat. Mallu święta a cała reszta świata która ma inne zdanie jest ta zła. Ona naprawdę potrzebuje pomocy.
Nie wiem czemu ktoś ciągle pisze ze ma gdzieś hejt i go nie czyta ale właśnie ciągle dalej to robi i wszystko nakręca xd
Do Mallu
Tak, mamy prawo do komentarzy, bo na tym polega ten program. Pokazujecie nam siebie, swoje zachowania, a my mamy prawo wypowiedzi. Dzięki widzom macie oglądalność, współpracę itd. Lub nie. Na to się piszecie, idąc do HP. Po prostu. Na wszystkie emocje, bo jest ich multum, jak i odbiorców.
Ty dałaś mi w tej edycji mnóstwo różnych emocji. Sama i w parze z M. Współczułam, kibicowałam, uroniłam łzę, ale też bywałam
Trochę racji ma, przeżywacie ich dramy i piszecie, żeby przestali dramatyzować, a sami je nakręcacie, piszecie do nich, komentujecie, podajecie dalej tutaj wyśmiewając i dalej ich obserwujecie. Wykop ma prawo komentować to wszystko, ale oni mają prawo pisać na swoich profilach co chcą więc wtf to w ogóle za wiadomość do kogoś, że na swoim profilu robi z siebie ofiarę, no hit.
@Helen97: Skoro tyle toksyków na tagu, to trzeba go otagować Wykop Paradise. Akurat ona nie zbiera nie wiadomo jakiego hejtu,tylko ludzie mówią,że powinna iść do psychiatry i na psychoterapie. Jeżeli to dla niej jest obraza,to sorry, ale gołym okiem widać, że jej psychika siedzi obok niej na krześle. Bardziej bym nazwał to zamartwianiem się niż hejtem. Mamy 21 wiek, ciężki okres,a ona myśli,że ludzie ją hejtują pisząc,że powinna iśc do psychiatry...