Wpis z mikrobloga

#famemma Pięknie dzisiaj Natan obnażył jaki ma dystans do siebie ten upasiony i wiecznie najarany karzeł. W filmikach baxtona kładzie się na miejscu dla psów i hehe dystansik ale jak w programie oglądającym w sumie ze 100k ludzi Natan nazywa go pluto...Pan Pluto (wciąż z tego kisnę), to już pot na czole i oburzenie.
Ciekawe czy ten karzeł jest w stanie się zdobyć na refleksje i zastanowić kim by był bez swojego pana? Ani to inteligentne, ani wybitne. Nie dziwne, że stał przy baxtonie murem, bo bez niego co mógłby robić? Może Friz by go wziął dla beki, żeby powtórzyć akcję z jakąś większą procą ale nic więcej. Gdyby się okazało, że baxton był w swoich czynach na równi z trynkiewiczem, to pluto też by się trzymał jego nogawki, do ostatniego grosza.
A swoją drogą nie chciałbym mieć takiego kumpla przydupasa, który ciągle mi przytakuje ze względu na to, że trzymam go przy życiu.
don-zwierz - #famemma Pięknie dzisiaj Natan obnażył jaki ma dystans do siebie ten upa...

źródło: comment_16592594638OhwihMg5Enl3QIuyn8RoV

Pobierz
  • 10
@don-zwierz Baxton sobie kupił "kolege" a wiadomo kolega musi mieć większe wady od niego. Plus jest typem co robi z siebie debila by być fajny, jednak za finansowe korzyści jakie ma i pewnie z banie już na koncie robiłbym to samo.
@KoninaBeZiomeczka: dystans dystansem? xD Chłop kładzie się na miejscu dla psów i sam sprowadza się do roli psa. Co więcej, karzeł użył jakiejś pokrętnej argumentacji, że jak znajomy tak do niego mówi, to "ujowo".
Tak więc jak kumpel mówi o nim jak o psie, to luz ale jak znajomy tak mówi, to źle. xD A i czemu miałby oczekiwać od Natana szacunku, skoro ciągle nazywa go odklejonym?
Kasix miała rację w
@KoninaBeZiomeczka: typie, znowu mi coś wmawiasz. Idąc twoją formą wypowiedzi..to że ty masz problem ze skleceniem wypowiedzi z większą ilością zdań, to już twój problem. Ja rozpisuję się na każdy temat, bo lubię pisać.

to na #!$%@? piszesz coś o przekraczaniu granic,siedź cicho