Wpis z mikrobloga

Niesamowite pokłady #!$%@? generują we mnie serwisy streamingowe. Chcesz oglądać w przeglądarce? No to damy ci 720p. Dedykowana apka na windows? Uuu to tylko 1080p.
Przykład: po lewej randomowy torrent (1080p, x264, 2,42GB) vs Disney+ na PC windows oglądany przez aplikację Disney+. Internet 300Mb/s. Monitor 4k. Gołym okiem widać różnicę.
Nie można wybrać jakości, nie można nic zrobić. Pamiętam jak testowałem APPLE TV, na pc obojętnie czy przeglądarka czy apka było to max 720p. To są żarty. Zabepieczenia przed zgrywaniem. Kpina z użytkownika, ripy 4k na torrentach są tego samego dnia
Dlatego nie płacę za serwisy streamingowe (czasami sobie przetestuję jak jest jakaś promocja), nie lubię być ruchany w dupę.
#disneyplus #f1 #oswiadczenie #seriale
Naproksen - Niesamowite pokłady #!$%@? generują we mnie serwisy streamingowe. Chcesz ...

źródło: a2g

Pobierz
  • 18
@Naproksen obszedłem problem trochę naookolo ale się da. Podłącz jakiegoś Smart TV (firestick, mibox, google tv, whatever) pod karte capture HDMI na USB.. obsługa przez pilota, ale można funkcjonować i nie kosztuje dużo. Miałem pokombinować z bindowaniem klawiszy klawiatury na komendy przez adb, ale już się przyzwyczaiłem do pilota.
@immek nigdy w życiu, będę pobierał z torrentów jeżeli jestem w ten sposób traktowany jako użytkownik PC
Kończy mi się okres promocyjny Disney+ w tym miesiącu i niech #!$%@?ą.
Z appletv jeszcze większe jaja, bo nawet na android tv boxach nie było 4k, wyłącznie na apple tv czy jak się to gówno nazywa xD
@Naproksen chodzi mu chyba o to że kup suba na Disneyplus a potem kup przechwytywacz obrazu HDMI i Smart TV boxa i tak się baw by mieć JAKOŚĆ. Ta szkoda hajsu na ps5 oglądam z serwisów na pc torrenty bo często jakość to jakiś dramat a mam tylko monitor 1080