Wpis z mikrobloga

Zasilanie starej było 6 pionowe a tu widzę jest gniazdo 8 pionowe. Jak to ugryźć? Przejściówka?


@marcel_pijak: Patrząc po tym kablu to masz zasilacz którym wysadzisz to nowe GPU w #!$%@?.
  • Odpowiedz
@marcel_pijak: Tak, ale będziesz potrzebować dwa takie kabelki z zasilacza.
Lepiej podaj model zasilacza, zamiast kupować nowy, tylko dlatego że masz brzydki kabelek.
Taka przejściówka powinna być w pudełku, w zestawie.
  • Odpowiedz
tylko dlatego że masz brzydki kabelek.


@Nemayu: Zgadzam się żeby podał model ale po kablu można wiele ocenić. Od lat dobre zasilacze nie mają musztardowych kabli bez oplotu, a same 6 pin to tylko jednostki 400W i mniej (a nawet tam dają zazwyczaj 1 x 8 pin).
  • Odpowiedz
  • 1
@L3gion: @Ademu: @Nemayu Jeszcze raz Bóg zapłać za rady.

Kiedyś jeden mireczek z #krakow co mi robił przeszczep płyty głównej, już wtedy mówił żeby koniecznie kupić porządny zasilacz. Ale wiadomo jak to w życiu - działał, to nie myślałem o tym i czas leciał. Teraz bankowo coś nowego kupuję, tylko raczej z wymianą sobie nie poradzę ;-/
(a nIestety zginął mi kontakt na tego mireczka
  • Odpowiedz
  • 1
@Ademu: ( ͡° ͜ʖ ͡°) niby mam oczy dookoła głowy, ale jakoś niepewnie się czuję w takich sprawach. Zmienić grafikę, dołożyć RAMu, zmienić dysk - no problem, ale już na płycie głównej nie chciałem ryzykować. Niby wszystko jest w necie, ile i jak nakładać pastę, ale ... niech hydraulik robi wodę, elektryk prąd, meblarz meble, a komputerowiec - komputery.
  • Odpowiedz
@PanPrezes_PL Nie są złe, raczej źle wycenione obecnie. Nie wiem, gdzie tu hejt (swoją drogą nadużywane określenie). Mirek op wykorzystuje kompa do pracy więc dla spokoju ducha lepiej wziąć konkretny sprzęt.
  • Odpowiedz