Wpis z mikrobloga

Proszę spojrzeć na stan opon letnich po trzech sezonach. Nokian Tyres Wetproof, oczywiście produkcja rosyjska. Już dawno widziałem opinie o tych oponach, ale po dobrych doświadczeniach z zimowymi postanowiłem wtedy spróbować z letnimi, jak widać błędnie xD Pęknięcia wzdłuż bieżnika na wszystkich czterech sztukach.

#nokian #opony #motoryzacja #samochody
high_hopes - Proszę spojrzeć na stan opon letnich po trzech sezonach. Nokian Tyres We...

źródło: Nokian Wetpoo

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@anty_gov: Przed Nokian miałem Michelin i chyba na następny sezon pójdę w tę markę. Całoroczne nie są dla mnie, często jeżdżę w górskie tereny i bezpieczniej mieć zimowy komplet.
@sopelowski o dziwo o zimowych złego słowa nie powiem. Świetna przyczepność na śniegu jak i w deszczu. Letnie też były bardzo dobre przez pierwsze dwa sezony, ale jakość jak widać jest żałosna ()
  • Odpowiedz
@high_hopes: to że made in russia nie ma żadnego znaczenia. chodzi o technologię. wiele firm boryka się z tym problemem, ale nokian przoduje.
ps. lepiej wyglądały swego czasu moje vredesteiny które miały 10 lat i miałem je od nowości, delikatne pęknięcia tylko, ledwo widoczne gołym okiem.
  • Odpowiedz
@high_hopes mam zimowe nokiany, teraz 3 sezon, jestem zadowolony.
Letnie mam Pirelli p7 i u różowego paska Yokohama Blue earth GT. I powiem tak, ja nie wiem czy ja się starzeje i jeżdżę jak #!$%@? czy teraz opony robią z plasteliny ale udało mi się rozwalić i Pirelli i Yokohamę na boku opony tak że nie da się tego polatać. Cholera wie czy to wina wjechania na krawężnik w przypadku Pirelli, a
  • Odpowiedz
  • 0
@onio Ostatnio rozmawiałem ze znajomym i ma ten sam problem, opona z 2022. Teraz przestrzegam wszystkich, żeby nie popełnili mojego błędu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz