Wpis z mikrobloga

@Sinti: bo jest fatalnym politykiem. Przy tym jest też politycznym celebrytą. Dlatego "wypromowal" polityków, którzy w przeciwieństwie do niego odnieśli jakies sukcesy. Niemniej, siedzieć tyle czasu w polityce i mieć te marne 2-5% poparcia to właśnie dowod, że jest fatalnym politykiem. Z drugiej strony fakt, że ma "aż takie duże" poparcie świadczy o tym, że niestety w tym narodzie nadal jest dużo głupich i niepoważnych ludzi.
I teraz najlepsze: średnie IQ w Tanzanii wynosi 100. W Polsce 100. W Rosji 100. Bo to test normalizowany, więc wszędzie średnia musi wynosić 100, chyba że ktoś się uparł badać różne kraje.


@Filipterka25: oj chyba nie tak się liczy średnią, zeby wszedzie wychodziło 100 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem, wszedzie gdzie szukam są podane jakies konkretne liczby i to nie są memy.
cóż jakie poglądy ma takie ma,


@Sinti: No nie, "pogląd" że można ruchać dwunastolatki każdy normalny człowiek zachowa dla siebie, jeżeli chce zostać posłem. Korwin ot jednak taki debil, że nie łaczy wątku "#!$%@?ę o hitlerze i ruchaniu małych dzieci" z "mam kiepskie wyniki w wyborach".
@Filipterka25:
weganie mają pogląd że nie powinno się stosować żadnych produktów od zwierzęcych, też pewnie powiesz że zaden normalny człowiek nie bo bla bla bla, katolicy że nie wolno aborcji, homofobi że gejów wygnać z kraju, antysemici optują za ostatecznym rozwiązaniem kwestii która nie daje im spać po nocach, narodowcy za tym aby zrobić porządek z lewakami i wieloma innymi grupami społecznymi, ćpuny za legalizacją - jedni marihuany inni nawet heroiny,
weganie mają pogląd że nie powinno się stosować żadnych produktów od zwierzęcych, też pewnie powiesz że zaden normalny człowiek nie bo bla bla bla, katolicy że nie wolno aborcji, homofobi że gejów wygnać z kraju, antysemici optują za ostatecznym rozwiązaniem kwestii która nie daje im spać po nocach, narodowcy za tym aby zrobić porządek z lewakami i wieloma innymi grupami społecznymi, ćpuny za legalizacją


@Sinti: I #!$%@? wszyscy mają #!$%@? poparcie.