Wpis z mikrobloga

  • 1
@dqdq1 Morty może i sie zgadza, ale Tusk ma tak 60x niższe IQ od Ricka i w sumie jedyne co ich łączy to to, ze Tusk też jest w ch... stary

Bardziej pasowałby tam mentzen jako Morty i Korwin jako Rick. Nawet z wyglądu by pasowali
  • Odpowiedz
  • 3
@elgebar mhm bo Ty tak powiedziałeś. Korwin ma wysoko funkcjonujący autyzm i IQ powyżej 145 punktów, zagraj z nim w szachy, w brydża albo w go to porównasz sobie ze swoim IQ robaka
  • Odpowiedz
Korwin ma wysoko funkcjonujący autyzm i IQ powyżej 145 punktów


@ziuaxa:

- miej 145 IQ
- ale autyzm, więc jestes #!$%@? za głupi by przewidziec że tekstu o ruchaniu kilkulatek #!$%@?ą twój wynik do szamba
- w sumie: debil
  • Odpowiedz
@elgebar: @WolvvloW: @Filipterka25:
Szczerze mówiąc, musisz mieć bardzo wysokie IQ, aby zrozumieć Janusza Korwin Mikkego. Humor jest niezwykle subtelny i bez zrozumienia fizyki teoretycznej większość żartów nie trafi do zwykłego wyborcy.
  • Odpowiedz
@ziuaxa ok, niech sobie ma IQ wysokie, ale to o niczym nie świadczy, skoro brak mu obycia i inteligencji społecznej

Inna sprawa, że nie oglądałem serialu i być może Rick to też głąb jest.
  • Odpowiedz
  • 4
@WolvvloW skoro nie wiesz czym jest spektrum autyzmu, Zespół Aspergera i nazywasz ludzi "głąbami", do tego wypowiadasz się w temacie serialu którego nie oglądałeś, to moze po prostu przestań komentować, bo wychodzisz tylko na tępego normika z IQ głąba.

Idz na fajkę, wypij alko etc.
  • Odpowiedz
@ziuaxa nie palę i nie piję ^^
Nie wypowiadam się w temacie serialu, a mema
Autyzm to autyzm. Nie zamierzam nikogo z autyzmem oceniać. Ale Korwina oceniam, bo się pcha do polityki. Wiesz, ludzie z zespołem sawanta też są inteligentni i pewnie dobrze wyglądają w testach na IQ. I co z tego? Do polityki nie powinni się pchać. Tak samo jak ja na modela. Korwin nie jest na tyle obciążony spektrum,
  • Odpowiedz
  • 4
@ziuaxa ja mam IQ w zakresie górnych 7% populacji (wynik z testu Mensy) i mnie też #!$%@? ograłby w szachy czy brydża, tyle że mnie nigdy nie ciągnęło mnie do szachów i brydża, i nie umiem w nie grać. Czy też mam wg Ciebie IQ robaka? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Deykun: raczej z korwinizmu się wyrasta. Człowiek zaczyna zadawać pytania i nagle okazuje się, że krul nie ma racji, a jego "oranie lewaków" to przykrywka do tego, że nie zna się na wielu rzeczach, choć sam uważa się za osobę omnipotentną.
  • Odpowiedz
@ziuaxa: O czym ty pieprzysz? Przede wszystkim szachy to jest gra z zasadami, których to dobre zrozumienie daje pierwszą przewagę, a drugą to #!$%@? w tę grę od 3 roku życia i posiadanie w pamięci tysięcy ustawień i dzięki nim możliwość przewidywania konsekwencji ruchów. Ty w ogóle umiesz w to grać?

Korwin to dobrze, żeby miał ze 110. Skill w brydża, ani w szachy nie jest indykatorem wysokiego IQ. Nawet
  • Odpowiedz
skoro nie wiesz czym jest spektrum autyzmu, Zespół Aspergera i nazywasz ludzi "głąbami", do tego wypowiadasz się w temacie serialu którego nie oglądałeś, to moze po prostu przestań komentować, bo wychodzisz tylko na tępego normika z IQ głąba.


@ziuaxa: Still Korwin to debil - 30 lat w polityce i nie umie załapać żeby nie mówić o ruchaniu małych dziewczynek.

Debil to osoba, która ma IQ 69.


@ziuaxa: Czy
  • Odpowiedz
A na jednej stronie wyczytałem, że Kasparow to ma oszacowane IQ na 190 xD ziomek mógłby rozwiązywać zagadki wszechświata, a wybrał przesuwanie bierek...


@z_lekka_poirytowany: IQ to generalnie jest w #!$%@? źle interpretowane - poszukaj sobie rankingu z ludźmi z najwyższym potwierdzonym badaniami IQ (nie podam, bo to by zepsuło zabawę). Podpowiem, że trzeci najinteligentniejszy facet (Kim cośtam-cośtam) wśród żyjących tłumaczył swego czasu, że nie jest "failed genius" bo jest szczęśliwy.

A jednym z tej listy, z IQ wyższym od Kasparova jest Rick Rosner - prezenter reality show
  • Odpowiedz
ja mam IQ w zakresie górnych 7% populacji (wynik z testu Mensy) i mnie też #!$%@? ograłby w szachy czy brydża, tyle że mnie nigdy nie ciągnęło mnie do szachów i brydża, i nie umiem w nie grać. Czy też mam wg Ciebie IQ robaka? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@b7kj: patrz wyżej i poczytaj co te testy badają - z grubsza można powiedzieć, że to niewykluczone
  • Odpowiedz