Wpis z mikrobloga

Mirki jak jest z trwałością Acqua di Gio?
Szukam czegoś na lato, na notino opcja przeceny i się zastanawiam nad kupnem.
Recenzje na notino różne, większość narzekających czepia się trwałości.
Ewentualnie proszę o polecenie innego, dobrego letniaczka.
Ps. Brutala i joopa już mam na lato ( ͡º ͜ʖ͡º)

#perfumy
  • 7
@luke-dolla7 agua fresca citrus cedro adolfo dominguez - niedrogi bardzo dobry cytryniak

Loewe Solo Atlas - mój ulubiony letniak - neroli, kwiatki i bardzo dobra trwałość. Średnia półka cenowa

Nishane Hacivat - drogi, ale najsolidniejszy cytrynowo-drzewny zapach jaki znam. Super jakość i trwałość niesamowita. Żaden inny lekki cytrynowy zapach, który znam, tyle nie trzyma
@luke-dolla7: AdG EdT ma parametry wody, już nawet jego tanie klony za 30-40 zł mają lepsze parametry

Z letniaczków to polecam szczególnie Dior Homme Sport obecne wypusty, ponieważ nie dość że jest przyjemnie świeży, to ma bardzo mocne parametry. Osobiście uwielbiam Evil Angel, ale to wyższa półka cenowa i bardzo lubię Bułgarii Wood Neroli, ale to jest mniej typowy zapach. Średnie parametry ma D&G Light Blue Intense, ale mam do niego
@luke-dolla7 mam wersje Profumo i trwałość słaba, choć zapach dla otoczenia przyjemny. Z innych letniaków (które mam i) polecam Acqua Di Parma Colonia Intensa i Issey Miyake L’eau D’issey. Mam jeszcze inne letniaki na liście do zakupu, ale z autopsji ich nie znam, wiec nie będę polecał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@luke-dolla7:

Mirki jak jest z trwałością Acqua di Gio?


poniżej przeciętnej, więc jeśli zależy ci na parametrach to radzę poszukać czegoś innego

ale jeśli nadal chcesz acqua di gio, to mogę ci puścić za 250pln +kw 100ml edt z dezodorantem w sztyfcie
afc85 - @luke-dolla7: 
Mirki jak jest z trwałością Acqua di Gio?

poniżej przeciętnej...

źródło: IMG_20230705_132436

Pobierz