Wpis z mikrobloga

Siema. Takie pytanie, gdzie kupić sterydy w necie? Nie wiem czy można podawać konkretne strony, ale jeśli nie to tak ogólnie gdzie warto - na stronach znalezionych w zwykłej wyszukiwarce, czy gdzieś w dark webie? Gdzieś widziałem radę, żeby kupić na receptę w aptece - ale czy jest możliwe otrzymanie takiej recepty, najlepiej online, bez jakichś wskazań?

Ogólnie ostatnio chciałem zamówić na jakiejś stronie właśnie znalezionej w wyszukiwarce, przymierzałem się po trochu kilka dni wybierając jak najlepszy test na pierwszy raz i stronka przestała działać. Policja? I tak sobie czytam, że po zamawianiu faktycznie można być wezwanym na przesłuchanie, ale jak rozumiem ze swojej strony mi nic nie grozi jako kupującemu? I nie ma raczej jak się z tego wykręcić, tylko mówić gdzie zamówiłem itd.? Bo przecież nie powiem, że znalazłem. Zabiorą komputery, telefony do sprawdzenia?

#sterydy
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LazyInitializationException: Chciałem poszukać z fejkowego konta na FB, bo jakoś tam ze zwykłego to nie bardzo na takich grupach, dałem zmyślone nazwisko (ale realnie brzmiące), na nowego maila i cyk, od razu konto zawieszone, żądanie nr. tel. (dałem nowy) i nic to, muszę wysłać zdjęcie do weryfikacji (ta, już). Zawsze tak mają, nie ma co kombinować? Na jakichś innych portalach są tego typu grupy? Ostatnio słyszę dużo o Telegramie, ale
  • Odpowiedz
@zapasiony_gbur: Nie ma żadnych przypałow ;d w tym kraju nawet sarmy na allegro sprzedają i pełna wyjebka, androchem który sprzedaje sarmy ma nawet testosteron i odbloki na swojej stronie, firma zarejestrowana jak gdyby nigdy nic. Kupowałem z labu, który miał kiedyś nalot przez policję i nikt się nie odzywał, na forach też nie widziałem żeby ktoś miał przesłuchanie a tym bardziej nie ma mowy o zabraniu telefonu/komputera. Androchem to taka
  • Odpowiedz
@zapasiony_gbur: Sterydy Anaboliczne możecie zakupić w dobrych cenach u zaufanego sprzedawcy przez Internet na www.sterydy-anabolix.net kontakt: sterydy.anabolix@protonmail.com
Sprawdz sam opinie i zobacz ze warto.
Kupuje tylko z tej strony, nie zawiodłem sie jeszcze ani razu. Pozdro
  • Odpowiedz