Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka Nie popieram PiS'u i nigdy nie głosowałem na nich, ale dziwnie mi się ogląda te nowe obrady Sejmu.. Wydaje się, że tłamsi się i niszczy partie, która przecież wygrała wybory i dostała najwięcej głosów.. Nie interesowałem się jakoś specjalnie polityka, ale po raz pierwszy od wielu lat obserwuję, że ignoruje się głos 7,5 mln Polaków.. Czy Wam też tu coś nie śmierdzi?
  • 26
@nalot_1: Jak nie mają nic? A 500 plus i 800 plus os przyszłego roku, zerowy pit dla młodych, wyprawka szkolna 300 plus czy choćby lawinowy skok pensji i rekordowo niskie bezrobocie to jest nic?
@Balonowy21 @mirekkomarek: o, mamy pierwszego symetrystę! <3 Może wreszcie trafię na takiego który mi odpowie na kilka pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Gdzie PO powołało prokuratora komunistycznego, zastępcę ministra sprawiedliwości i Pawłowicz (XD) do trybunału konstytucyjnego? 

- Gdzie łączyli ministra sprawiedliwości z funkcją prokuratora generalnego który ręcznie sterował zarzutami m.in oddalając te wobec rydzyka?
- Albo waliło na propagandę po 3mld (rocznie!)?
- Albo zajumalo z
@Balonowy21 no napewno para 27 latków mieszkających z rodzicami ma zerowy pit i 800 plus. Co Ty chłopie wygadujesz? Na łeb spadłeś? Dlatego Twój pis przegrał bo farmazony pierdzielisz.