Wpis z mikrobloga

do sejmu się kiedyś dostali Krzysztof Ibisz i Janusz Rewiński więc to nie jest jakieś rocket science.


@dev0n: oni się dostali bo głosowali ludzie na znane nazwisko i byli marginesem w sejmie a tu szymon jest wysoko postawionym politykiem na starcie, więc bez pleców, wsparcia i dobrego lobby to nie byłby tu gdzie jest.
kononowicza mogliby nawet wypromować gdyby chcieli, bo ludzi łatwo urobić aby oddali głos na niby coś swieżego
  • Odpowiedz
@WaveCreator: Niby tak, aczkolwiek co by nie mówić o konfederołabkach, a w zasadzie Korwinie to niestety to on był najbliższy zbudowaniu niemal całkowicie oddolnie ugrupowania i w zasadzie skoncentrowania i ukształtowania elektoratu po 89 roku. To jest przykre, bo dla mnie to śmietnik historii i coś takiego powinno być otoczone odwiecznym kordonem bezpieczeństwa, ale faktem jest, że przez te lata pajacowania, robienia szumu i jeżdżenia po kraju pociągnął za sobą i
  • Odpowiedz
@kodishu: takie czasy że ludzie zagłosują na celebrytę. Wiesz, jest jeden kraj w którym aktora komika zrobili prezydentem bo fajnie prezydenta zagrał w serialu. Ludzie po prostu głosują na to co widzą w TV.
  • Odpowiedz
@kodishu: ogladame dzis przez chwile Holownie w tv w roli marszalka, wtedy kiedy ten id...ta Czarnek sie wypowiadal i naprawde podobal mi sie style w jakim prowadzi obrady , Stonowany, z powagą..... dziwi mnie to ze Czarnka nie usunal z mownicy za to co powiedzial "teraz ja mowie" wedlug mnie powinien byc natychmiastowo usuniety z kara 100.000zl!
  • Odpowiedz
@kodishu: Czytałeś chociaż notkę biograficzną, czy znasz go tylko z TVNu? nie musisz odpowiadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Owszem, ludzie z jego potencjałem i siłą przebicia dostają się do polityki. Ludzie dużo mniejszego formatu (przykład: kukiz, D. Chorosińska) też zostają posłami na sejm. Kotłownia zainwestował sporo czasu i środków, a "wejście" mógł planować/rozważać nawet i 10 lat.
  • Odpowiedz