Wpis z mikrobloga

Z tego miejsca serdecznie nie pozdrawiam mojej nauczycielki biologii z gimnazjum. Blyat dała mi 0 punktów za zadanie gdzie trzeba było przyporządkować rośliny i zwierzęta do poszczególnych pięter lasu.
Jaram się pająkami od 6 roku życia i chciałem błysnąć wiedzą wpisując pająki do wszystkich pięter bo znałem różne gatunki które występują na różnych wysokościach. Ale dostałem 0 punktów bo trzeba było wpisać je w runie leśnym. Głupia baba chyba nigdy w pajęczynę na grzybach nie wlazła ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Jak z nią dyskutowałem po wynikach to skwitowała słowami „może i żyją wszędzie, 0 punktów” i nara. Nie przeszkodziło mi to potem zdać rozszerzenie z biologii.
Ha tfu na polskie szkolnictwo
#pajaki #terrarystyka #zwierzaczki #szkolastandard #szkola
vuxiu - Z tego miejsca serdecznie nie pozdrawiam mojej nauczycielki biologii z gimnaz...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 39
@vuxiu:
Znam to. W licbazie nienawidziłem matematyki, a nauczycielka i mnie z wzajemnością. Słyszałem, że nie zdam matury i będę kopał rowy przez blisko 3 lata.

Maturę zdałem na 30%, babkę zwolinili w dniu ogłoszenia wyników. Dziś jestem na doktoracie w PAN. Z matmy dalej jestem do dupy, ale za każdym razem jak musiałem coś liczyć to szczęściem był od tego program który po wprowadzeniu danych mi to liczył. Rowów jeszcze
@vuxiu ha tfu na takich "nauczycieli", polonistka polecila nie bac sie poprawiac osob, ktore stosowaly bledy jezykowe. No to jak matematyczka powiedziala cos zlego to po cichu chcialam do niej z poprawną wersja, to rykla jak ogr i na cala klase zjechala mnie do lez, ze jestem bezczelna gowniara xD nienawidze baby do dzis.
Piekne terraria, pokaz pare ptasznikow.
@vuxiu: szkoła to nie jest miejsce dla inteligentnych ludzi. Tam się trzeba wpasować w klucz i #!$%@?. W normalnym systemie gdybyś podszedł do nauczycielki po sprawdzeniu wiedzy i z podaniem źródła wytknął błąd to powinna z pocałowaniem ręki za niego przeprosić i przyznać rację, ale nie w polskiej szkole, tutaj również do średniej jak jesteś słaby to masz przejbane, a jak powyżej średniej to jeszcze gorzej
@MrNeko dobrze zrozumial zadanie bo sa pajaki co chodza po ziemi/krzakach i sa takie co na drzewach wysoko zyja. Ptaszniki sa roznorodne. W australii jest taki pajak zolto czarny (nazwy nie pamietam z czuba glowy), ale zyje na tskiej wysokości ze bys go twarza zbieral chodzac po ciemku w lesie.