Wpis z mikrobloga

"po co mi Polak" "Turcy są tacy hot zadbani czyści" "co druga ma obcokrajowca" takie komentarze można wyczytać pod postami polek o Turkach , jest ich wiele ,polki próbujące zdobyć wizę dla Turków, polki latają do Turcji tak jak europejczycy do Tajlandii tylko z tą różnicą że większość z nich to stare dziady albo osoby które nie mogą znaleźć 2 połówki u siebie , a polki ? Jadą tam dlatego bo brzydzi ich polska morda, nienawidzą jej, walczmy o równość dla kobiet by żyło im się lepiej one również chcą dla nas samego dobra hehe #blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow
Pobierz sakiro12 - "po co mi Polak" "Turcy są tacy hot zadbani czyści" "co druga ma obcokrajo...
źródło: 2023_11_14_12_07_52_293
  • 27
@sakiro12

Jak to piszą jakieś dzieci które nie mają zielonego pojęcia o życiu. Pamiętaj mireczku, prawdziwa polka szuka tatusia na miejscu, już jej nie w głowie wyskoki na jedną noc
@Mamaboss "wystarczy obejrzeć turecki serial co drugi Turek tak wygląda" xddd widac że w dupie byłaś i gówno widziałaś zdesperowany pasztecie bo 90% Turków mimo że ich lubię i mam wieku kumpli to kurduple z zakolami kręcące kebaby na zachodzie za 11 euro na godzinę ale co ty możesz wiedzieć jak pół życia na wykopie zmarnowałas licząc że ktoś będzie zły że gloryfikujesz arabów i innych brudasów xD
@Hope777: Heh, byłam kilkanaście razy w Turcji na urlopie - i w Stambule jak i na południu Turcji i i tu i tam Turcy są mega zadbani, ładnie ubrani i co najważniejsze MILI i odnoszący się z szacunkiem. Podobnie i w Niemczech, bywałam w Berlinie czy NRW i to zupełnie inny świat od zapyzialych p0lusow, ale co ja tam wiem xD a grubas czy zakolak może się wszędzie trafić. Różnica taka,