Wpis z mikrobloga

Sąsiad twierdzi, że zachlapujemy mu całe okno naszym praniem. Pranie wywirowane na 1000 obrotów, wywieszone gdy nie pada deszcz, a on twierdzi, że z 4 piętra na parter całe okna mu #!$%@?śmy. ^^ Swoją drogą mamy mamy wywieszone linki do prania za oknem co jest niezgodne z regulaminem, ale na 19m2 mieszkania w 2 osoby (ja i mama i czasem ojciec) trochę #!$%@? jest z suszarką suszyć, a oczywiście w naszym bloku i sąsiednich nie ma suszarni. Pewnie będziemy musieli ściągnąć te linki, bo już ci co mają wykupione mieszkania na spotkaniu wezmą to pod uwagę (tak mi sąsiad powiedział co mnie zaczepił), ale póki co niech wiszą. Parę dziadów wykupiło mieszkania i nie mamy prawa do głosu, bo oni mają wykupione a my nie. ^^ Dziwne, że meliniarstwo mu nie przeszkadza na parterze, I piętrze, III i IV.

#firstworldproblem #chorasytuacja
  • 8
Parę dziadów wykupiło mieszkania i nie mamy prawa do głosu, bo oni mają wykupione a my nie


@Dafcio: to wykupcie jak tak Was to boli. Syficie praniem i jeszcze masz pretensje do kogoś z własnościowym mieszkaniem, że się #!$%@??
@wysuszony: Jak można syfić wywirowanym praniem, które ma wyschnąć na dworze. Rozumiem, że jakbyśmy mieli 2 pokoje to można wstawić suszarkę itp, ale przy jednym to trochę kicha.

A tym dziadkom przeszkadza wszystko odkąd pamiętam. W piłkę nie, w chowanego na dworze nie bo za głośno, wszystko na nie. Więc dużo w tej kwestii się nie zmieniło. ^^
@imyodda: Trzeba będzie o tym pomyśleć, bo się dopierniczą, ale póki wezwanie do ściągnięcia nie przyjdzie to nie ściągamy. Chociaż nasza łazienka taka jest duża, że kosz na pranie, pralka, wanna mała i toaleta i nawet dobrze nie masz się jak ruszyć. ^^ Mamy suszarkę stojącą w pokoju, ale zanim wyschnie, a to wilgoć w pokoju zostaje i pewnie znów grzyb #!$%@?. Tu nie chodzi o to że co dzień te
@Dafcio: no ja wiem, czasem się na takich trafi... Popatrz może ktoś z sąsiadów ma kwiatki na parapecie i jak podlewa to im faktycznie te okna brudzą ;)
@imyodda: Kwiatki to ma tylko ten sąsiad z parteru co tak krzyczy. Tak to nie, ale przecież nam też brudzą się okna i to od deszczu itp. Kiedyś nad nami był taki daszek co to chronił trochę to wszystko i deszcze nie walił tak na okna. Teraz po wielkiej renowacji budynku daszka nie ma i wszystkim się okna brudzą. A tych sąsiadów to wszyscy kochają, bo tu taka grupka trzymająca władze