Wpis z mikrobloga

@January-zwiedza-szpary @melquiades @NiebieskiWStringach @melquiades Z Burowcem to tylko to co jest najbliżej IKEA (Osiedle Przedwiośnie) im bliżej Szopienic tym gorzej. A co do skomunikowania to poza godzinami szczytu do centrum/Sosnowca/Siemianowic czy Czeladzi nie jest źle. Nawet autobusem się dojedzie. Gorzej przy wypadkach czy korkach na S86 bo ta okolica często przyjmuje największy ruch.
@January-zwiedza-szpary: szopienice to Beverly Hills przy nich. W szopienicach masz ulice I mnóstwo domów już ładnie wyremontowanych itd. W dodatku cały czas powstają nowe. A Bogucice to jak skansen. 10 lat temu tak wyglądały i 20.
Burowiec i szopienice mają mega komunikację. A jak tam jest to niech obiektywnie świadczy że właśnie powstaje tam nowe duże osiedle. I to nie socjalnych bloków. I tak samo domy się tam budują co chwilę.
@TenXen47: Hahaha chłopie, Ty byłeś w Bogucicach w ogóle? XDDD Czy przejeżdżając Katowicką myślisz, że to co widzisz to całe Bogucice?

@January-zwiedza-szpary Bogucice spoko, tak jak poprzednik pisał z wyłączeniem tzw. Pekinu, czyli ul. Markiefki i okolic (mówiąc w skrócie familoków). Z PRLowskich osiedli Wajdy i Kukuczki mocna polecajka. Spokój, wszędzie blisko i dobre skomunikowanie. Do Spodka z buta masz około 25 minut z tych osiedli. A jeśli interesuje Cię nowe
@January-zwiedza-szpary: Mój kolega wynajmował krótko dosłownie w tej kamienicy z linka jakieś 3 lata temu. Głównym problemem nie była nawet patola, a po prostu prawie całkowite opustoszenie. Co za tym idzie zimno, średnio utrzymana klatka itd. Ogólnie tego typu familoki, które mają zazwyczaj w okolicach 100 lat nadają się albo do generalnego remontu albo do zburzenia.