Wpis z mikrobloga

Ehh. Chłop nie miał pracy. Gadali na mnie. Teraz mam pracę i też gadają ze słabo płatna. Ja dopiero coraz więcej kilometrów będę robił żeby się "przyzwyczaić" za ten miesiąc mniej zarobię. Około 3200 coś takiego. A za następny dopiero około 4000 na rękę. Mi tyle wystarczy w pojedynkę. Ale tu na wykopie są sami #programista15k więc wiadomo że będą mówić że masz do dupy robotę bo "robisz za mniej niż minimalną" Wykopką nie dogodzisz. Wyspałem się. Spałem około 4 godzin. #przegryw #pracbaza #zarobki
Napalone_Okno - Ehh. Chłop nie miał pracy. Gadali na mnie. Teraz mam pracę i też gada...

źródło: 5f1e414d0f1cfa0af1f70ed92ebe8150

Pobierz
  • 12
@Napalone_Okno Szczerze z 90% prac ma takie zarobki i to widać w medianie, czy tym bardziej w dominancie. Bez znajomości to można dobrze zarobić tylko w IT. Zresztą jest IT i potem bardzo długo nic w naszej krajowej januszowej drabinie plac. Dlatego przegrywy dalej powinni głosować na konfe, aby janusz miał jeszcze więcej praw i mógł bezkarnie obniżać pensję.
@gnomol: ale ta płaca jest poniżej minimalnej. W każdym sklepie, magazynie czy cieciówie dostanie się więcej. Spoko, że op coś robi, to najważniejsze, ale po co ma się zamęczać by tuczyć brzuchatego janusza a nie siebie.