Wpis z mikrobloga

To właśnie pokazuje stosunek PiSu przez te 8 lat do wszystkich pozostałych grup w sejmie.

Lewica, Trzecia Droga, Konfederacja, PSL - wychodzą i rekomendują wicemarszałka
PiS - wychodzi i #!$%@? na opozycję

XDDDD

#sejm #polityka
  • 26
  • Odpowiedz
  • 463
@Vamyss: bycie ofiarą, zdradzonym o świcie, oszukanym i wykorzystanym to jeden z największych składników tożsamości wyborcy PiS. Część wyborców może złapać się za głowę co on pierdzieli ale niestety do sporej liczby ich wyborców to przemawia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Vamyss do pozostałych grup w sejmie, a co ważniejsze do pozostałych grup społecznych i ludzi o różnych światopoglądach.
Rząd wszystkich Polaków , prezydent wszystkich Polaków hatfu...
  • Odpowiedz
@Vamyss: Bo PiS jest takim bucem który myśli, że wykorzysta Witek do ciśnięcia w koalicję a potem i tak dostanie wicemarszałka. Kaczyński powiedział, że Witek albo nikt? Pis często kłamie.
  • Odpowiedz
@Vamyss: moralne dna dorwały się do wladzy zacznie się kolorowy rząd teletubisów wszelki syf moralny, zbydlęcenie obyczajów, komuniści , UBecy, zboczeńcy cały mix obejmie rządy, wszystko przez smarkaczy, (drugi powód to brak promowania Piecha od 3 lat by zrobić skuteczną odskocznie od rudego złodzieja i jego kliki) zabiorą im PIT 0 to będą dopiero biadolić dałnyy XD
  • Odpowiedz
@Chehu: wystarczy mi jeden konkret. Uwalenie Witek i za chwile morawieckiego bardzo mi się podobają na początek. Poxniej sprzątanie TVP.
  • Odpowiedz
@Serrrek: nie jestem za żadną partią otwarcie z PISem i Konfą łączą mnie przywiązanie do polskości, tradycji, patriotyzmu, wyrazistość prawa moralnego. Natomiast tamte lewacko-komunistyczne wydmuszki są antypolskie, mają bydlackie poczucie moralnośći, zaburzone postrzeganie prawa moralnego i tak naprawdę powinni siedzieć w rezerwacie w opolskim, bo mentalnie są poziomem zwierząt gdyż zwierzęta nie mają moralnośći a czlowiek ma.
  • Odpowiedz
@sols: a czy widzisz w tym patriotyzmie i polskości rządzących, ze maja ja tylko na ustach? Bo ich czyny raczej tym wartościom przeczą. Tez pytanie czy fajnie tak być patriota i obywateli o innych poglądach nazywać antypolskimi wydmuszkami z bydlacka moralnościa? Czuć w tej wypowiedzi dużo miłości do Polaków.
  • Odpowiedz