Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Powód wpisu w spoilerze poniżej

Rok temu ostro się pokłóciliśmy z moimi rodzicami, w efekcie czego wyprowadziliśmy się od nich z domu i było zero kontaktu przez kilka miesięcy. Potem nastąpił przełom i usłyszeliśmy przeprosiny. Wiem ile ich to kosztowało, żeby się przyznać do błędu. Trochę trwało odbudowywanie zaufania, ale jest na prawdę dużo lepiej. Choć smród tamtej kłótni wciąż się ciągnie. Mimo, że było ciężko to nie mówiliśmy nikomu dlaczego się wyprowadziliśmy. Wygadałem się jedynie dwóm najbliższym przyjaciołom. Nasza relacja jest dużo lepsza.
No i byłoby fajnie i świat by szedł do przodu gdyby nie teściowa...
Nastawia teraz moją żonę przeciwko moim rodzicom. Po cichu mówi, że ona to się nie chce wtrącać, ale (i tu zaczyna się lawina negatywnych komentarzy na moich rodziców). Mówię Wam, że oni nie są święci i mają mnóstwo za uszami, ale w gruncie rzeczy chcą dla nas dobrze. Teściowie też nie są święci choć im tego nie wypominam i staram się trzymać dobre kontakty.


#zalesie #zwiazki #tesciowa



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
że ona to ma żal do moich rodziców i że powinni ją przeprosić


@mirko_anonim: czy odpowiedziałeś jej od razu "proszę w takim razie skontaktować się z nimi i nie mieszać mnie w wasze sprawy"?
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @programista15cm chłopie, czasem się czuję jak w domu wariatów...
Co do odcięcia, to kiedyś się bawiłem w takie podejście, ale na dłuższą metę nie o to chodzi. Ludzie nie są zerojedynkowi. Odcięcie musi być psychiczne i trzeba stawiać granice. W ostatnich latach jest mega progres w tym kierunku, ale no im człowiek starszy tym problemy bardziej #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@heniek_8 wysłuchałem,
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Dlatego o takich kłótniach się nikomu nie mówi. Rodzice męża dalej mają do mnie żal o jakąś durną kłótnię sprzed 13 (!!) lat i wyciągają to przy losowych okazjach (a poszło o totalną pierdołę, którą po dwóch dniach przegadaliśmy). Taka tam rada na przyszłość.

No ale teraz nawarzyłeś sobie taką sytuację i teściowej już nie zmienisz, pozostaje ucinać temat i ignorować takie odzywki. Możesz spróbować jej powiedzieć, że
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @mirko_anonim uwierz mi, że nie mówiłem o tym nikomu poza tymi dwoma przyjaciółmi. Ale no wiesz, jeśli świeże małżeństwo nagle(!) się wyprowadza to każdy się potrafi domyślić o co kaman ;)

@programista15cm tak jak pisałem ważne okrągłe urodziny. Ona zrobiła mi to super zorganizowała! czuję się w obowiązku odwdzięczyć. A głupie komentarze innych osób mi tego nie popsują.

  • Odpowiedz