Wpis z mikrobloga

@Strzalka: Pewnie już ktoś pytał ale możesz coś o Zetce napisać? Ogólnie chce na wiosnę kupić 370z na daily, czy jest sens? Mało jeżdżę bo praca z domu, a chce wrócić do japońszczyzny.
  • 1
@reakwon: ciezko powiedzieć jak z tym daily na 370z. Mam w pakiecie nismo v1, ogolnie jest wygodnie, ze wzgledu na szerokie laczki to koleiny to twój wróg :D spalanie 18 w mieście (spokojna z kilkoma przygazówkami), trasa 11-12 (tez spokojna)

Nie wiem jak zwykla 370z ale w nismo jestem ciagle nagrywany/fotkowany jakby to byl mega super egzotyk :D
@Strzalka: jak sprawuje się ta mx5? myślałem nad nią... ale ponoć jest zajebiście ciasna/mała i generalnie nic oprócz plecaka nie da się włożyć do bagaja ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiadomo funcar, ale jak ci się ją użytkuje ? wersja rf ? czy z miękkim dachem
@Strzalka: a który piec masz ?( to ten 1.5?) myślisz że da się tym śmigać na codzień jako daily ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakieś wady tego samochodu albo coś co potencjalnie warto sprawdzić w czasie zakupów oprócz klasycznych tematów ?
Zawsze mi się one podobały ale nigdy nie siedziałem w nd... miałem do czynienia trochę nb
  • 0
@Maciek952: 160 wychodził z 2.0 tylko. Tak naprawde najslabsza tutaj skrzynia ale to kwestia czy ktos grubo upalał. Jak siedziales w NB to w ND jest taka sama ilosc miejsca tylko technologicznie troche do przodu.